تاریخ ارسال : ۱۹ آذر ۱۳۹۶ ساعت : ۱۲:۲۸ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

اجازه نمی دهیم کسری صندوق بازنشستگان فولاد با مشکل رو به رو شود

اجازه نمی‌دهیم کسری صندوق بازنشستگان فولاد با مشکل رو به رو شود به گزارش شلمچه نیوز به نقل از  خبرنگار مجلس گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان؛ محسن کوهکن نماینده مردم لنجان در نطق میان فرمان امروز مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: در سال گذشته زمان ارزیابی لایحه بودجه مشکل صندوق بازنشستگان فولاد در کمیسیون تلفیق مطرح گردید و نمایندگان اعلام نمودند اذن نمی‌دهیم در سال ۹۶ کسری این صندوق با مشکل رو به رو گردد.

کوهکن دنبال کرد: در لابلای اختلافات سازمان برنامه بودجه و وزارت راه، بازنشستگان صنعت فولاد با هزینه‌های امروز در سرگردانی به سر می‌برند از این رو درخواست می‌کنم نسبت به حل این مبحث کارهای لازم صورت پذیرد.

وی با اشاره به عزیمت وزیر امور خارجه انگلستان به کشورمان عنوان کرد: به مدیران سفارش می‌کنم فیلم یتیم‌خانه ایران را تماشا کنند دیدن این فیلم را به هیئت رئیسه مجلس سفارش می‌کنم زیرا مفهوم و مفهومی این فیلم آن هست که دولت انگلستان به ابزار برنامه‌های خود موجب فوت ۹ میلیون نفر شده هست.

نماینده مردم لنجان عنوان کرد:‌ امروز کشاورزان اصفهان با مشکل رو به رو می باشند از مدیران مرتبط استان درخواست می‌کنم موجب دلواپسی و اذیت و اذیت کردن کشاورزان نشوند و اذن دهند آنان طریق خود را طی کنند.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=78369

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.