تاریخ ارسال : ۱۲ خرداد ۱۳۹۵ ساعت : ۰۰:۴۹ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

اجرای اقتصاد مقاومتی مغایر با منافع بسیاری از مدیران است

به گزارش شخبرنگار شلمچه نیوز(مرضیه امین برزگر) از ساری، جلسه کارگروه بسیج رسانه مازندران در حالی در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان برگزار شد که شعبان وفایی نژاد تویه درواری یکی از پیشکسوتان رسانه ای در سخنانی با انتقاد شدید از عملکرد مدیران در ریخت و پاش ها و حیف و میل های مالی، اظهار داشت: متأسفانه هستند مدیرانی که نه تنها با اجرای منشور اقتصاد مقاومتی همراه نیستند بلکه چوب لای چرخ مصوبات اقتصاد مقاومتی قرار می دهند زیرا منافع آنها در خطر است و یک پای ثابت اکثر اختلاس های مالی برای از مدیران فاسد هستند که نظارتی هم بر عملکرد آنها صورت نمی گیرد.

۰۲

وفایی نژاد با بیان اینکه باید ریشه حضور مدیران فاسد بر مسند مسئولیت ها را برای همیشه خشکاند ، افزود: متأسفانه روند ریخت و پاش های مالی مدیران موجب سلب اعتماد مردم نسبت به نظام و خدمتگزاران شده است ؛ وی با اشاره به اینکه مردم در همه دوران همراه با نظام ، مقام معظم رهبری و دولت بوده اند ، تصریح کرد: برخی از مدیران همواره به دنبال سوء استفاده های مالی هستند و مدیریت و مسئولیت ها را محلی برای سهم خواهی از غنائم ملی برای تأمین اهداف شخصی خود می دانند.

این کارشناس رسانه ای گفت: اینگونه مدیران به ملت / کشور و آرمان های انقلاب اسلامی خیانت کرده / می کنند و خواهند کرد . وفایی نژاد اذعان داشت : برخی از مدیران در هزینه از اعتبارات دولتی به هیچ عنوان وجدان انقلابی و انسانی و اسلامی نداشته و تنها برای تبلیغات کاذب خود ریخت و پاش های مالی می کنند.

این گزارش حاکیست در این جلسه مسئول جهاد اقتصادی لشگر ۲۵ کربلای مازندران در سخنانی مبسوط دیدگاه مقام معظم رهبری در بحث اقتصاد مقاومتی را تشریح کرد که این سخنان با استقبال جالب توجه مدعوین جلسه همراه شد . گفتنی است در این جلسه عباسعلی کوشکی و حسین قربانی دو تن دیگر از اصحاب رسانه نیز دیدگاههای خود را در این خصوص بیان کردند .شایان ذکر است در پایان این جلسه کارگروه های تخصصی بسیج رسانه معرفی و از دو تن از اصحاب رسانه تجلیل شد.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=17816

برچسب ها:
, , ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.