تاریخ ارسال : ۳۰ آبان ۱۳۹۶ ساعت : ۲۱:۲۴ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

اجرای دو طرح بزرگ آبرسانی در شهر ساری/ انجام بیش از ۹هزار متر توسعه شبکه فاضلاب

مدیر امور آبفاشهری ساری از اجرای  دو طرح بزرگ آبرسانی در سطح این شهر خبر داد و گفت: این طرحها در راستای بهره برداری از ۱۲ کیلومتر خطوط اصلی شبکه توزیع آب شرب شهر مربوط به زون یک و دو  با اقطار ۷۰۰-۶۰۰-۵۰۰ و ۴۰۰ میلی متری از جنس چدن برای آماده سازی زیرساختهای لازم  هنگام تحویل آب تصفیه خانه سد شهید رجایی به ظرفیت ۱۵۰۰ لیتر آب در ثانیه درحال انجام است.

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از شرکت آبفاشهری مازندران، بهزاد برارزاده با اعلام خبر بالا، افزود: طرح لوله گذاری از سه راه کشاورز به خیابان وصال شیرازی به طول ۲۶۰ متر در قطار ۵۰۰ و ۲۸۰ میلی متر از جنس چدن و پلی اتیلن به منظور تقویت شبکه توزیع آب مسیر بلوار امیر مازندرانی ، خیابانها و کوچه های منشعب آغاز شد.

وی، با اشاره به اجرای عملیات احداث خط انتقال آب از پل کابلی تا مسکن مهر شقایق(هولا) افزود: در این طرح با لوله گذاری به طول ۳۵۰۰ متر و قطر ۴۰۰ میلی متر از جنس چدن به منظور تامین آب مسکن مهر شقایق و افزایش فشار آب مناطق شرق ساری شامل امامزاده عباس، هولا و کوچه های منشعب طول مسیر، در حال اجراست.

مدیر امور آبفاشهری ساری از اجرای عملیات بزرگ عبور لوله فاضلاب از زیر ریل راه آهن  در محدوده های ضلع جنوبی این شهر به روش پایپ جکینگ خبر داد و تصریح کرد: این طرح با لوله گذاری  به طول۱۰۰ ، ۱۱۵ و ۸۰ متر  در اقطار ۴۰۰ و ۵۰۰میلی متر از جنس پلی اتیلن به منظور اجرای توسعه شبکه و جمع آوری فاضلاب محدوده خیابانهای پژمان، دخانیات و اتحاد و کوچه های منشعب درحال اجراست.

برارزاده خاطرنشان کرد: این طرحها با همکاری معاونت مهندسی و توسعه شرکت آبفاشهری مازندران، امور آبفای ساری  و به صورت پیمانی توسط شرکت پیمانکار انجام می شود.

وی در ادامه سخنانش، با بیان اینکه طی شش ماهه نخست امسال ۹۰۱۰ متر توسعه شبکه فاضلاب در شهر ساری انجام شد، گفت: به منظور جاری سازی و جمع آوری فاضلاب مشترکین این شهر، ۱۳۶۱ فقره انشعاب فاضلاب تا سیفون نصب شد.

مدیرامور آبفاشهری ساری دبی فاضلاب جذب شده را درحدود ۳۲هزار متر مکعب در شبانه روز عنوان و تصریح کرد: درحال حاضر ۱۲هزار مشترک تحت پوشش طرحهای فاضلاب قرار دارند.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=75562

برچسب ها:
, ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.