تاریخ ارسال : ۲۰ فروردین ۱۳۹۷ ساعت : ۰۹:۱۲ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

اجرای طرح انضباط ترافیکی موتورسیکلت سواران در کرمان

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان، ، سرهنگ عبدالعلی روانبخش، فرمانده انتظامی شهرستان کرمان اظهار کرد: انضباط بخشی به امور ترافیکی یکی از وظایف با اهمیت پلیس هست که با هدف روانی ترافیک و پیشگیری از حوادث و سوانح توسط پلیس راهور و همچنین تیم های گشت انتظامی انجام می گردد.

وی اضافه کرد: در همین راستا و به منظور ارتقاء ایمنی معابر درون شهری یک طرح انضباط بخشی ترافیکی با الویت برخورد با موتورسیکلت سواران متخلف در سطح شهر کرمان به اجرا درآمد که در دو روز شروع این طرح تعداد ۴۶ دستگاه موتورسیکلت متخلف توقیف گردید.

سرهنگ روانبخش بیان داشت: این موتورسیکلت ها که گاها بدون مدارک و پلاک بوده و یا پلاک ناخوانا داشتند و یا با سرعت زیاد و حرکات نمایشی باعث ایجاد مزاحمت برای شهروندان می گردیدند، توقیف و به پارکینگ جابه جا گردیدند.

سرهنگ روانبخش یادآور گردید: از اینرو طرح ها و تدابیر ترافیکی و برخورد با وسایل نقلیه متخلف با هدف ارتقاء ایمنی معابر و پیشگیری از حوادث جانی و مالی انجام می گیرند و لازم هست شهروندان در اجرای آنان با پلیس همکاری کنند و هیچگاه قانون گریز نباشند.

فرمانده انتظامی شهرستان کرمان در پایان از موتورسیکلت سواران خواست از رفت و آمد با این وسیله نقلیه بودن اخذ مدارک ذی ربط خودداری و قطعا نواقصی مثل بدون پلاک یا چراغ بودن را رفع کنند.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=95213

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.