تاریخ ارسال : ۲۲ تیر ۱۳۹۶ ساعت : ۱۲:۱۵ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه
استمرار فعالیت تلاشگران سازمان عمران شهرداری:

اجرای عملیات عمرانی در سه منطقه ساری

 

به گزارش شلمچه نیوز از مازندران به نقل از پایگاه اطلاع رسانی روابط عمومی سازمان عمران شهرداری مرکز مازندران، اخبار میدانی خبرنگار روابط عمومی از اجرای پروژه های عمرانی این سازمان حاکی از آن است که با تلاش تیم های عملیاتی سازمان عمران اجرای عملیات زیرسازی در سه منطقه از شهر دنبال می شود.

 

برپایه این گزارش تلاشگران سازمان عمران عملیات زیرسازی در  کوچه میثاق از جهان پیما، جنب تالار مهرگان از بالامهدشت و جاده بین مزارع شریف آباد را در حال اجرا دارند .

 

شایان ذکر است اجرای زیرگذر بلوار داراب، اجرای لاینینگ فاز دوم پل کابلی و همچنین اجرای پروژه حاشیه ریل از سوزن بانی تا باغ غفاری بخشی دیگری از پروژه های عمرانی سازمان عمران است که در گزارشات بعدی به جزئیات چگونگی آنها نیز خواهیم پرداخت.

 

 

گفتنی است سید کمال آقامیری مدیرعامل سازمان عمران در حاشیه اجرای پروژه های عمرانی به خبرنگار ما ، از اجرای پروژه نوه بتنی کوچه میثاق از خیابان جهان پیما بلوار امام رضا و جدول بتنی سه راه جویبار خبر داد و گفت: پروژه های عمرانی دیگری هم به این سازمان ابلاغ شده که با انجام برنامه ریزی لازم ، آنها را در مرحله اجرایی خواهیم گذاشت .

 

خاطر نشان می شود مهدی عبوری شهردار ساری به همراه سید کمال آقامیری مدیرعامل سازمان عمران ، عباس رشیدی و حمید فرزانه معاونین شهرداری پروژه های فوق را مورد بازدید قرار دادند.

 


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=56519

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.