تاریخ ارسال : ۲۵ مهر ۱۳۹۶ ساعت : ۱۵:۰۸ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

اجرای پروژه راه آهن بوشهر به شیراز در اولویت برنامه‌های دولت قرار داده شود

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از خبرگزاری تسنیم از بوشهر، محمدباقر سعادت ظهر امروز در آیین تکریم و معارفه استانداران بوشهر با اشاره به انتصاب ۲ بوشهری به عنوان استاندار در دولت دوازدهم اظهار داشت: به واسطه انتخاب هوشمندانه رئیس جمهور و وزیر کشور که مصطفی سالاری و اسماعیل تبادار را بعنوان استانداران گیلان و فارس انتخاب کردند، تقدیر می‌کنم.

وی با تبریک به گراوند در پست استانداری بوشهری و با تاکید بر استفاده از ظرفیت‌های بالای استان بوشهر در راستای توسعه و پیشرفت افزود: امیدواریم استاندار جدید بوشهر که دارای درایت و تجربیات کافی و آشنا با فضای استان است، بتواند با استفاده از تمامی ظرفیت‌ها سکاندار موفقی برای هدایت استان بوشهر به سمت توسعه و شکوفایی باشد.

نماینده مردم دشتستان در مجلس  باتاکید بر حل مشکلات اشتغال جوانان استان بوشهر بیان کرد: توجه جدی به مسائل و بویژه اشتغال جوانان به عنوان یکی از دغدغه‌های اصلی خانواده‌ها نیازمند پیگیری جدی است.

رئیس مجمع نمایندگان استان بوشهر در مجلس  با اشاره به اجرایی شدن مصوبه هیئت دولت مبنی بر جذب ۵۰ درصدی نیروهای بومی در تاسیسات نفتی تصریح کرد: اشتغال جوانان در  صنایع نفت و گاز با توجه به مصوبه استخدام ۵۰ درصد نیروهای بومی در این بخش باید بطور جد لحاظ شود تا شاهد کاهش میزان بیکاری در این استان باشیم.

سعادت با تاکید بر توسعه طرح‌های سرمایه‌گذاری  در استان بوشهر افزود:  توجه ویژه و جدی به جذب سرمایه گذاری خارجی و تشویق سرمایه گذاران داخلی برای رونق و بهبود فضای کسب و کار در این استان ضروری است.

وی، اولویت قرار دادن اجرای پروژه راه آهن بوشهر به شیراز را مورد تاکید قرار داد و خاطر نشان کرد: اتصال راه آهن شیراز به بوشهر که نقشی تاثیرگذار در رونق فعالیت تجاری این استان دارد باید در اولویت برنامه‌های دولت قرار بگیرد.

رئیس مجمع نمایندگان استان بوشهر در مجلس با تاکید بر حل مشکلات آب آشامیدنی شهرها و روستاهای استان بوشهر گفت: ایجاد زیرساخت‌های لازم برای ایجاد مناطق آزاد تجاری و توجه به مشکل کمبود آب استان بوشهر بویژه در بخش کشاورزی از مطالبات جدی مردم این استان است.

سعادت،  با اشاره انزوای آمریکا در مجامع جهانی و اقتدار ایران اسلامی اظهار داشت:شکست‌های پیاپی و مفتضحانه آمریکا و بی تدبیری ترامپ رئیس جمهورآمریکا  در برابر ایران سبب انزوای بیش از پیش آنها در مجامع مهم جهانی و بین المللی و افزایش اقتدار ایران اسلامی شده است.

وی، ایران اسلامی را الگویی برای دیگر کشورها دانست و افزود: پیروزهای  ایران اسلامی و شکست‌های جهان غرب امیدوارم در همه دنیا  امیدواریم به عنوان الگویی عملی  مورد توجه قرار بگیرد.

در این آئین با تقدیر و تکریم از خدمات مصطفی سالاری استاندار سابق بوشهر، عبدالکریم گراوند به عنوان استاندار جدید بوشهر معرفی شد.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=70534

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.