تاریخ ارسال : ۲۹ دی ۱۳۹۶ ساعت : ۱۱:۲۲ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

اجرای چندین عملیات عمرانی در ساری

به گزارش شلمچه نیوز، با تلاش تیم های عملیاتی در حوزه راهسازی سازمان عمران شهرداری مرکز مازندران، پروژه راهسازی این سازمان با عملیات زیرسازی در جاده گلماء واقع در کمربندی شرقی دنبال می شود.

 

به دنبال عملیات زیرسازی در کوچه بیمارستان ولایت از بلوار پاسداران، زغال چال، کوچه خیبر ۱۷ از خیابان دخانیات، کوچه یاس ۲ از گلستان ۲۴ واقع در بلوار کشاورز، مسیر جاده گلماء نیز چنین عملیات عمرانی را به خود می بیند.

 

 

گفتنی است با توجه به مسیر پرتردد اتومبیل های در حال عبور از جاده گلماء ، اهمیت اجرای این پروژه دوچندان احساس می شود و می توان در آینده ای نزدیک ، روان سازی ترافیک و عمران و آبادانی بیشتر این منطقه را شاهد بود.

 

برپایه این گزارش  اجرای کانال های کمربندی شمالی، خیابان لسانی، خیابان سعدی، خیابان امامزاده عباس و خیابان شفا در حوزه هدایت آب های سطحی پیشرفت قابل ملاحظه فیزیکی را به همراه داشته است.

شایان ذکر است اخبار میدانی خبرنگاران ما حکایت از آن دارد که تیم های عملیاتی سازمان عمران کانال خیابان شفا،  خاکبرداری مسیر جدول بلوار کشاورز و اجرای عملیات لاینینگ فاز دوم پل کابلی را به منظور تسهیل در اجرا و تسریع در روند کار به صورت شبانه روزی پیگیری می کنند.

 

این گزارش حاکیست مهندس سید حمید هاشمی مدیرعامل سازمان عمران در حاشیه بازدید از پروژه های سازمان متبوع خود، از حمایت های دکتر مهدی عبوری شهردار ساری در پیشبرد فعالیت های سازمانی قدردانی کرد.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=83873

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.