تاریخ ارسال : ۱۵ مهر ۱۳۹۴ ساعت : ۰۰:۵۱ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

اجرای کنسرت توسط خواننده هتاک در تالار وحدت!

وزارت ارشاد مجوز اجرای کنسرت پرواز همای را بعد از ۸ سال در تالار وحدت صادر کرد.

به گزارش شلمچه نیوز، صدور مجوز اجرای زنده پرواز همای در حالی بوده است که این خواننده در طی هشت سال بدترین توهین ها را به اسلام؛ قران؛ جمهوری اسلامی و مقام والای ولایت داشته است.

وی که سال ها در ایران نبوده و در امریکا و استرالیا به اجرای برنامه پرداخته است اخیراً به ایران آمده و شنیده شده است که با وساطت چند تن از عوامل معاونت هنری توانسته است به راحتی مجوزش را اخذ کند.

این خواننده هتاک  به ادعای همکارانش، در تمام اجراهایش دو عدد کوزه در زیر دستانش قرار می دهد که با کوزه های موسیقی متفاوت است و نشانه ای از علاقه ایشان به می و مستی است و اشعاری که تاکنون خوانده است همگی شامل توهین به بهشت و دوزخ و اعتقادات اسلامی است.

 


این خواننده در گفت و گویی هم که در این راستا داشته عنوان داشته است: انتقادات دیگران برایش اهمیتی ندارد و دولت به خوبی با موسیقی او همراهی کرده است.

پرواز همای پیش از این در روزهایی که مردم ایران پیکر شهدای غواص را تشییع کرده بودند، برای اجرا در تالار وزارت کشور قطعه ای را به شهدای غواص تقدیم کرد اما مجوزش قبل از اجرا لغو گردید.

این خواننده اخیراً نیز تصمیم گرفته است تا قطعه ای را به شهدای فاجعه منا تقدیم کند  تا اجرای زنده اش در تالار وحدت را بعد از ۸ سال دور بودن از اجرا به روی صحنه ببرد!

 

شهدای ایران


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=2388

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.