تاریخ ارسال : ۱۳ آذر ۱۳۹۶ ساعت : ۰۰:۲۶ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

اجلاس مقابله با تروریسم در سطح روسای مجالس برگزار شود

لاریجانی علاوه بر این مبحث برپایی کنفرانس مقابله با تروریسم در سطح مجالس در پاکستان را از ریاست مجلس این کشور دنبال کنندهی کرد.

ریاست مجلس شورای اسلامی به مبحث اجلاس مقابله با تروریسم اشاره نمود و اظهار کرد: زیاد مطلوب هست که اجلاس در سطح روسای مجالس برگزار گردد به چه سبب که مساله تروریسم با دقت به مهاجر بودن تروریست ها برای کشور ما و شما توان دارد در آینده ایجاد مشکل کند، از سوی دیگر ایران آمادگی این را دارد که میزبان اجلاس آتی باشد.

وی خطاب به ریاست مجلس پاکستان اظهار داشت: دلواپسی شما در عرصه مسائل منطقه به جا هست اینکه کشورهای حاشیه خلیج فارس از پاکستان که کشوری بزرگ و نیرومند هست توقع ها بلاوجه دارند، صحیح نیست؛ لکن لازم هست متناسب با جایگاه این کشور توقع ها داشت.

مسئله یمن لازم هست با توافق سیاسی حل شود

دکتر لاریجانی تاکید کرد: در مورد مساله یمن مکررا تاکید داشتیم که لازم هست مساله با توافق سیاسی حل گردد اما آنان اصرار دارند که با کار نظامی مساله را حل و فصل کنند این اصرار در سوریه نیز وجود داشت البته موفق نشدند هرچند که خسارت های بسیاری زدند.

ریاست مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: اگر ایران در مساله مقابله با تروریسم به عراق و سوریه مساعدت کرد به درخواست دولت هایشان بود اما نقش ایران و پاکستان در ایجاد آرامش در منطقه اکثر از سابق هست.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=77460

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.