تاریخ ارسال : ۲۹ بهمن ۱۳۹۴ ساعت : ۱۳:۵۶ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

احداث کانال و اجرای عملیات آسفالت در ساماندهی بلوار فرح آباد

 

شلمچه نیوز از ساری- شعبان وفایی نژاد؛ تنوع پروژه های عمرانی در مدیریت شهرها علاوه بر نوع نیاز بافت شهری، خاستگاه شهروندان نیز به شمار می رود که هر یک بر اساس موقعیت خاص نقاط مختلف شهر می تواند خروجی مناسبی در عمران و آبادانی و رفع بسیاری از کاستی ها باشد . عملیات آسفالت شریان های اصلی و فرعی از جمله پروژه هایی است که علاوه بر آبادانی، زیبایی منظر شهری را به دنبال دارد.

برپایه این گزارش سید کمال آقامیری مدیرعامل سازمان عمران شهرداری مرکز مازندران در گفتگویی از اجرا و اتمام پروژه عملیات آسفالت در بلوار فرح آباد خبر داد و گفت: پس از احداث کانال مسیر بلوار فرح آباد منتهی به پل ولیعصر(عج) که با تلاش های تیم های عملیاتی این سازمان شبانه روز و بر اساس نیاز این مسیر به مهار آب ماندگی با دستور شهردار پیگیری و اجرا گردید.

۰۱ (۱۱۵)

پس از اتمام پروژه های زیرساختی، با همت و جدیت تیم های راهسازی سازمان عمران، مسیر مذکور آسفالت تا تردد برای اتومبیل های در حال گذر تسهیل گردید تا فرآیند پروژه های عمرانی این مسیر به مرحله آخر و بهره برداری رسیده باشد.

۰۲-۵

سید کمال آقامیری پروژه های همزمان و در دست اجرای این سازمان تابعه شهرداری را بالغ بر ۲۰ پروژه برآورد کرد و با قدردانی از مهدی عبوری شهردار و اعضای شورای به پاس حُسن اعتماد به نیروی متخصص سازمان عمران افزود : اجرای پروژه کانال کمربندی جنوبی / جدول بتنی کوچه داوود میرکریمی از بلوار کشاورز / پیاده روسازی های دخانیات / زیرسازی های کوچه کاملیان از خیابان شهید فهمیده بلوار کشاورز و جنب کارواش تبرستان از کمربندی جنوبی و کانال انتهای کوچه بهاران از غفاری بلوار کشاورز از جمله پروژه هایی است که جدیداً در دستور کار ما قرار گرفته است . بنابر اعلام این مسئول اجرای پروژه بزرگ زیرگذر بلوار داراب / ۶ کانال در نقاط مختلف شهر و نهضت پیاده روسازی با جدیت دنبال می شود.

 

 


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=11590

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.