تاریخ ارسال : ۰۵ فروردین ۱۳۹۵ ساعت : ۲۲:۰۰ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

احمدی‌ نژاد: هرگز تسلیم نخواهیم شد

رئیس‌جمهور سابق با بیان اینکه ما با زبان منطقی، استدلال و احترام با تمام ملت‌ها گفت‌وگو می‌کنیم، گفت: هرگز مقابل زورگویی مستکبران و شیاطین بین‌المللی تسلیم نخواهیم شد.

به گزارش شلمچه نیوز، محمود احمدی‌نژاد ظهر امروز در جمع زائران راهیان نور در یادمان شهدای گمنام شلمچه اظهار کرد: این سرزمین وجب به وجبش افتخار و عظمت ملت و محل ظهور مردان و زنانی است که با عبور از زمان و مکان، حقیقت انسانی خود را یافته و راه خود را پیدا کرده‌اند.

وی ادامه داد: اگر ایران امروز امنیت، ایستادگی، عزت و همبستگی دارد، مرهون فداکاری‌های این زنان و مردان است و امروز آمده‌ایم که به خاطر بیاوریم چه مظلومیت‌هایی بر سر ملت ایران رفته است.

رئیس جمهور سابق افزود: ایران غیر از آزادی و استقلال دنبال چیزی دیگری نبود و مستکبران و شیاطین بین‌المللی که شعار حقوق بشر سر می‌دهند با تمام توان به میدان آمدند تا صدای حق‌طلبی ملت ایران را خفه کنند.

احمدی‌نژاد تصریح کرد: مستکبران و ظالمان عالم تصور می‌کردند ۷ میلیارد جمیعت جهان را تحت سیطره و سلطه خود دارند،‌ اما هنگامی که صدا حق‌طلبی ملت ایران را شنیدند و دیدند این ملت در مقابل آنها ایستاده به اوج عصبانیت رسیدند.

وی افزود: به همین خاطر تمام قوانینی که خودشان وضع کرده بودند را زیرپا گذاشتند و ۸ سال ایران را مورد تهاجم همه‌جانبه قرار دادند.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام متذکر شد: تمام این هجمه‌ها برای این بود که ایران اسلامی شعله‌ای را برافروخت و پرچمی را بلند کرد که این شعله و پرچم، راه آزادی ملت‌ها را نشان می‌داد و شیطان هم قسم خورده که نگذارد انسان‌ها به قله برسند.

احمدی‌نژاد با بیان اینکه نباید اجازه دهیم تاریخ فراموش شود، اظهار کرد: متجاوزترین متجاوزان تاریخ، ایران را متهم کردند و ۸ سال علیه ایران همه‌جانبه جنگیدند و عده‌ای می‌خواهند این مسئله را به فراموشی بسپارند.

وی تبیین کرد: ما منطق و مکتب داریم و با زبان منطقی و استدلال و احترام با تمام ملت‌ها گفت‌وگو می‌کنیم، اما اگر کسی مسلسل زور را به سمت ایران نشانه برود، هرگز در مقابل زورگویی زورگویان، تسلیم نخواهیم شد.

رئیس جمهور سابق در پایان سرزمین راهیان نور را یک تاریخ خواند و گفت: باید شکرگزار خداوند باشیم که بار دیگر توفیق داد و در این سرزمین که عید ما را پرشکوه، زیبا، پرمعنا و هدفمند کرده، حضور پیدا کنیم و بار دیگر آثار رادمردی‌ها، رشادت‌ها، شهادت‌ها و ایستادگی ملت ایران را ببینیم.

فارس

لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=13636

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.