تاریخ ارسال : ۱۸ بهمن ۱۳۹۴ ساعت : ۱۸:۲۷ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

احمدی نژاد؛ از نظر من اصولگرایی مرده است + تکذیبیه

رئیس جمهور سابق در تازه ترین موضع گیری سیاسی خود پیش بینی کرد اصولگرایان در انتخابات مجلس شکست سنگینی خواهند خورد. وی گفت: از نظر من اصولگرایی مرده است و باید خون تازه ای در جریان حامی انقلاب دمیده شود.

به گزارش شلمچه نیوز،  رئیس جمهور سابق در تازه ترین موضع گیری سیاسی خود پیش بینی کرد اصولگرایان در انتخابات مجلس شکست سنگینی خواهند خورد.

محمود احمدی نژاد بتازگی در جمع همفکرانش از ائتلاف اصولگرایان انتقاد کرده و گفت: عده ای به اسم اصولگرا دور هم نشسته اند و به خودشان سهمیه می دهند و انتظار دارند مردم هم به آنها رای دهند در حالی که حداکثر از این فهرست ۳۰ نفره، ۷ تا ۸ نفر بیشتر به مجلس راه پیدا نخواهند کرد.

احمدی نژاد افزود: با اینکه اصلاح طلب ها و اغلب رقبای جدی اصولگرایان رد صلاحیت شده و از گردونه انتخابات حذف شده اند، اما همین افراد درجه سه اصلاح طلب و طرفدار دولت هم، اصولگرایان را کاملا شکست خواهند داد.

رئیس جمهور سابق خاطرنشان کرد: ائتلاف اصولگرایان فاقد چهره های کاریزماتیک در انتخابات است و برخی از نامزدهای آنها نیز امتحان خود را قبلا داده و مردود شده اند.

وی با کنایه افزود: دور هم می نشینند و فهرست می بندند و فکر می کنند مردم به آنها رای خواهند داد.

احمدی نژاد با بیان اینکه اینها اصولگرایی را خراب کرده اند، گفت: آنها نه شعار دارند و نه برنامه.

وی گفت: از نظر من اصولگرایی مرده است و باید خون تازه ای در جریان حامی انقلاب دمیده شود.

به گزارش «پایش»، ائتلاف اصولگرایان پس از هفته ها رایزنی فشرده، در روزهای گذشته فهرست ۳۰ نفره خود برای انتخابات مجلس در تهران را به تصویب رسانده و آماده حضور در انتخابات شده است.

بجز احمدی نژاد که به این ائتلاف دعوت نشده، علی لاریجانی تنها چهره مشهور اصولگرا است که حاضر به پیوستن به این ائتلاف نشده است.

ه گزارش خبرنگار دولت بهار، یکی از سایت های زرد و حاشیه ای اصلاح طلب در اقدامی غیر حرفه ای و غیر اخلاقی اقدام به خبرسازی پیرامون دکتر احمدی نژاد و نسبت دادن مواضع غیر واقعی به رئیس جمهور سابق کرده است.

تکذیبیه!

به گزارش دولت بهار، سایت پایش با انتساب سخنانی به پایه به رئیس جمهور سابق بدون ذکر منبع، نوشت: “عده ای به اسم اصولگرا دور هم نشسته اند و به خودشان سهمیه می دهند و انتظار دارند مردم هم به آنها رای دهند در حالی که حداکثر از این فهرست ۳۰ نفره، ۷ تا ۸ نفر بیشتر به مجلس راه پیدا نخواهند کرد. با اینکه اصلاح طلب ها و اغلب رقبای جدی اصولگرایان رد صلاحیت شده و از گردونه انتخابات حذف شده اند، اما همین افراد درجه سه اصلاح طلب و طرفدار دولت هم، اصولگرایان را کاملا شکست خواهند داد. ائتلاف اصولگرایان فاقد چهره های کاریزماتیک در انتخابات است و برخی از نامزدهای آنها نیز امتحان خود را قبلا داده و مردود شده اند. دور هم می نشینند و فهرست می بندند و فکر می کنند مردم به آنها رای خواهند داد. از نظر من اصولگرایی مرده است و باید خون تازه ای در جریان حامی انقلاب دمیده شود.”

خبرنگار دولت بهار در پیگیری از دفتر رئیس جمهور سابق، مطلع شد سخنان منسوب به دکتر احمدی نژاد از اساس کذب است و رئیس جمهور سابق کشورمان هیچ اظهارنظر انتخاباتی نکرده است.

دکتر احمدی نژاد بارها و بارها تاکید کرده است که نقش آفرینی اش در انتخابات مجلس شورای اسلامی صرفا در انداختن رای به صندوق خلاصه می شود و به هیچ وجه از هیچ فهرست و کاندیدایی حمایت نمی کند.

طی ماه های اخیر به موازات تاکیدات صریح دفتر رئیس جمهور سابق مبنی بر دخالت نداشتن دکتر احمدی نژاد در عرصه انتخابات، رسانه های بنفش و هوادارن دولت همچنان به اتخاذ سیاست های رسانه ای عقب افتاده اصرار می ورزند.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=10937

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.