تاریخ ارسال : ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت : ۰۱:۳۹ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

احمدی نژاد می آید/ او بهترین گزینه محافظه کاران ایران است

«…پس از گذشت سه سال متوالی و نبود ریاست جمهوری اسبق ایران در انظار عمومی، او طی هفته های اخیر یک ورود کاربردی و منحصر به فرد را داشت که در نتیجه آن صحبت های مبنی بر بازگشتش به صحنه سیاست ایران را شعله ور تر کرد.»

به گزارش شلمچه نیوز، پایگاه خبری اسرائیل حیوم  (Israelhayom) در گزارشی به بازگشت “آقای احمدی نژاد” ریاست جمهوری سابق برای دور بعدی انتخابات پرداخته و نوشت: «طی چند هفته گذشته ریاست جمهوری سابق ایران که حاشا کننده ماجرای هولوکاست بود چند مرتبه ای در رسانه های ایرانی دیده شده است اما تاکنون به صورت رسمی اعلام نکرده که در انتخابات آتی حضور خواهد یافت.»
در این گزارش آمده است: «اخیرا محمود احمدی نژاد در یک سخنرانی آتشین و ضد غربی در یک پناهگاه تزیین شده که یاددآور جنگ ایران و عراق بود در میان انبوهی از جمعیت به مانند مقام ریاست جمهوری به غرب هشدار داد. در آخر این مراسم نیز که در جنوب شرقی ایران “جیرفت” به مناسبت تجلیل از شهدای جنگ تحمیلی برگزار شده بود، مردم شروع به دادن شعار های انقلابی نظیر؛ صل علی محمد خادم رهبر آمد وصل علی محمد یاور رهبر آمد، کردند.»

 


اسرائیل حیوم در ادامه این گزارش نیز می نویسد: «پس از گذشت سه سال متوالی و نبود ریاست جمهوری اسبق ایران در انظار عمومی او طی هفته های اخیر یک ورود کاربردی و منحصر به فرد را داشت که در نتیجه آن صحبت هایی مبنی بر بازگشتش به صحنه سیاست ایران را شعله ور تر کرد.
اما در صورت بازگشت مجدد احمدی نژاد به کارزار ریاست جمهوری، او می تواند مشکلات متعددی را برای رقیب خوشبینش “حسن روحانی” که پس از حصول توافق هسته ای با دنیا به محبوبیت رسیده است؛ ایجاد کند. به گفته وزیر نفت احمدی نژاد “مسعود میرکاظمی”، در رقابت ریاست جمهوری ایران دیگر احزاب مطرح نبوده و افراد میتوانند موج های جدید ایجاد کنند. هرکه این موج را ایجاد کند میتواند اکثریت آرا را کسب کند احمدی نژاد شروع کرده و اوست که میتواند این موج را آغاز کند. میرکاظمی همچنان پیشبینی کرده است که در صورت رخ دادن چنین واقعه ای، پیروز قطعی میدان آقای احمدی نژاد خواهد بود.»

 

 

اما در این میان اسرائیل حیوم با کنار زدن تاثیر مردمی بر این انتخاب ها و به میان آوردن مقامات کشور به این میدان درصدد آشفته کردن فضای سیاسی کشور برآمده و نوشت: «او (آقای احمدی نژاد) در دوره گذشته با محدودیت های مجلس این کشور روبرو شده بود و حال نیز که اکثریت خبرگان به دست جناح مقابل افتاده است شانس او برای انتخاب شدن مجدد بسیار دور از ذهن می باشد. اما به هر حال او با وجود برخی مشکلات با محافظه کاران می تواند بهترین گزینه برای نمایندگی از جناح آنان برای ریاست جمهوری آینده ایران باشد.»

 

جام نیوز

 


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=16833

برچسب ها:
, , ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.