تاریخ ارسال : ۲۵ شهریور ۱۳۹۴ ساعت : ۰۲:۱۰ دیدگاه‌ها برای احمدی نژاد پس از سفر سرزده به مازندران: دلمان نیامد بین مردمی که با مشکلات دست و پنجه نرم می کنند حضور نداشته باشیم + عکس بسته هستند نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

احمدی نژاد پس از سفر سرزده به مازندران: دلمان نیامد بین مردمی که با مشکلات دست و پنجه نرم می کنند حضور نداشته باشیم + عکس

دکتر احمدی نژاد اما چنان بی خبر و سر زده آمده بود که استانداری فرصت تمهید بسیاری از مقدمات را نیافت.

به گزارش شلمچه نیوز، ساعت ۶ صبح روز جمعه ۲۱ دی ماه ۱۳۸۶ بود. تلفن همراهم زنگ خورد و از استانداری مازندران خبر دادند که هر چه سریع تر خود را به محل کار برسانم. پرسیدم خبری شده؟ پاسخ با تاکید بیشتر این بود که خودت را برسان. پرسیدم ساعت مشخصی باید آن جا باشم یا نه همین الان و به فوریت حرکت کنم؟ کسی که زنگ زده بود با صدایی بسیار آرام گفت: رییس جمهور داره میاد، سریع بیا.

رییس جمهور احمدی نژاد در یک صبح تعطیل و سرد زمستانی، بدون اطلاع قبلی و در سفری اعلام نشده و در پی چند روز سرم، برف شدید، افت فشار و قطع گاز در برخی مناطق سه استان گلستان، گیلان و مازندران به ساری آمده بود.

کشور در حال تجربه کردن یکی از بی سابقه ترین سرماها و یخ بندان های ۵۰ سال گذشته بود و هم زمان برخی نقاط سه استان شمالی، به ویژه استان مازندران، به علت برخی نواقص فنی که از گذشته وجود داشت و مهم تر از همه قطع گاز از سوی کشور ترکمنستان، با افت فشار و قطع گاز مواجه شده بود.

دکتر احمدی نژاد اما چنان بی خبر و سر زده آمده بود که استانداری فرصت تمهید بسیاری از مقدمات را نیافت. رییس جمهور در ابتدای ورود به ساری، به چند محله سر زد و از نزدیک وضعیت را بررسی و با چند نفر از مردم گفتگو کرد. چهره مردمی که صبح روز جمعه ۲۱ دی ماه ۸۶، در کوچه و محله شان ناگهان با احمدی نژاد مواجه شدند، بسیار تماشایی بود.

آشکارا معلوم بود برخی چند لحظه متحیر بودند که آیا درست می بینیم یا نه؟ آیا این واقعا رییس جمهور هست که در محله ما حضور یافته است؟ مردم اما خود را به دکتر می رساندند و گفتگو می کردند.

بازدید میدانی که تمام شد، رییس جمهور به استانداری مازندران آمد تا جلسه مدیریت بحران سه استان شمالی را برگزار کند. جمع محدودی از خبرنگاران و صدا و سیما را مطلع کردیم و اولین خبرها از حضور سرزده ی دکتر احمدی نژاد، از ساعت ده صبح همان روز روی خروجی خبرگزاری ها رفت.

جلسه در سالنی سرد و بدون هیچ وسیله گرمایشی برگزار شد. استاندار پیش از این دستور داده بود تا زمانی که حتی یک شهروند بدون گاز هست، در اتاق کار او و هیچ مدیر دیگری نباید هیچ وسیله گرمایشی باشد تا مشکل به طور کامل حل شود. دکتر هم به محض ورود دستور داد در سالن جلسه هیچ وسیله گرم کننده ای نباشد. رییس جمهور در این جلسه با بیان این‌ که ما هرچه داریم متعلق به مردم است، تاکید کرد: یک لحظه ناراحتی مردم هم برای ما قابل تحمل نیست؛ از این رو باید با تمام وجود در جهت رفع آن تلاش کنیم.

دکتر احمدی نژاد گفت: دل مان نیامد برخی از مردم در گوشه و کنار کشور با مشکلات دست و پنجه نرم کنند و ما هیچ حضوری در آن‌جا نداشته باشیم؛ بنابراین تصمیم گرفتیم از نزدیک از این مناطق بازدید کنیم.

دکتر در جلسه ای که تا اذان ظهر طول کشید، آخرین وضعیت را با مدیران سه استان و مدیرانی از وزارت کشور و شرکت گاز بررسی کرد. رییس جمهور بعد از جلسه به میان خبرنگاران آمد و با بیان این‌که برف و سرمای امسال در ۵۰ سال گذشته بی‌ سابقه بوده افزود: استان‌های شمالی به ویژه مازندران به علت این‌که در طراحی شبکه‌ی لوله‌ گذاری گاز در انتهای طرح قرار دارند در این ارتباط مشکل بیشتری در مقایسه با دیگر مناطق دارند.

دکتر به نقص فنی گازرسانی و هم چنین اقدام ترکمنستان اشاره کرد و تاکید کرد تا س%۸


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=780

Comments are closed.