تاریخ ارسال : ۲۲ دی ۱۳۹۴ ساعت : ۱۳:۵۰ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

اخبار سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری بابل

شلمچه نیوز از بابل- زهرا مرادی؛ در ساعت ۰۹:۳۶ روز دوشنبه، بیست و یکم دی ماه، پیرو اطلاع شهروندان به سامانه ۱۲۵ مبنی بر سقوط یک دستگاه خودروی سواری پراید داخل کانال آب حاشیه خیابان، واقع در پشت ایستگاه شماره (۲) این سازمان، بلافاصله اکیپ امدادونجات ایستگاه مذکور به محل حادثه اعزام و نسبت به ایمن سازی محیط و بیرون کشیدن خودروی مذکور از داخل کانال از طریق بکسل اقدام نمودند. خوشبختانه در این حادثه به کسی آسیب نرسید.

حریق کارگاه نجاری در مرزن آباد

در ساعت ۰۳:۵۰بامداد سه شنبه، بیست و دوم دی ماه، پیرو اطلاع رسانی شهروندان به سامانه ۱۲۵ مبنی بر آتش گرفتن یک کارگاه نجاری واقع در مرزن آباد، بلافاصله دو اکیپ عملیاتی از ایستگاههای شماره (۱) و (۲) این سازمان به محل حادثه اعزام و اقدام به اطفای کامل حریق و ایمن سازی محیط نمودند. خوشبختانه در این حادثه به کسی آسیب نرسید ولی لوازم و ابزارآلات موجود در این کارگاه ۱۳۵ مترمربعی به طور کلی آسیب دید. کارشناسان آتش نشانی، پس از انجام بررسی های اولیه، کانون حریق را در سه نقطه مختلف در بالکن و طبقه همکف این کارگاه تشخیص دادند.

علت دقیق وقوع حادثه در دست بررسی می باشد.

مصدومیت ۵ نفر در اثر تصادف
در اثر برخورد یک دستگاه خودروی سواری پیکان با یک دستگاه خودروی سواری پژو روآ در سه راه خراسان محله، ۵ نفر مصدوم شدند…

درساعت ۱۵:۰۸ روز جمعه، هجدهم دی ماه، پیرو اطلاع رسانی شهروندان به سامانه ۱۲۵ مبنی بر وقوع تصادف میان یک دستگاه خودروی سواری پژو روآ در جاده قدیم آمل، سه راه خراسان محله، بلافاصله یک اکیپ عملیاتی از ایستگاه شماره (۱) این سازمان به محل حادثه اعزام و اقدام به ایمن سازی محیط و امدادرسانی به مصدومین حادثه نمودند. در این حادثه، سه مرد و دو زن، مصدوم شده و توسط عوامل اورژانس به مراکز درمانی منتقل گردیدند. علت وقوع حادثه توسط کارشناسان پلیس راهور در دست بررسی می باشد.

 


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=9193

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.