تاریخ ارسال : ۱۹ تیر ۱۳۹۵ ساعت : ۱۱:۵۰ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

اخبار کوتاه از ورزش مازندران

 

شلمچه نیوز از ساری- شعبان وفایی نژاد؛

 • در کشتی فرنگی قاسم رضایی در وزن ۹۶ کیلوگرم بعد از قهرمانان روسیه و ارمنستان در رتبه سوم قرار گرفته است ؛ در وزن مثبت ۱۲۵ کیلو ، بشیر باباجانزاده نفر دوازدهم جهان است .در وزن ۵۷ کیلوگرم کشتی آزاد رضا اطری نفر چهاردهم / در وزن ۶۱ کیلو بهنام احسان پور نفر هفتم / در ۶۵ سید احمد محمدی در رده دوازدهم / در ۷۴ حسن یزدانی نفر چهارم / در ۹۶ کیلوگرم رضا یزدانی نفر دهم و بالاخره در وزن ۱۲۵ کیلوگرم کمیل قاسمی نفر پنجم جهان است .این گزارش حاکیست بنابراین در بین کشتی گیران برتر ، مازندرانی ها تنها قاسم رضایی را در بین سه کشتی گیر برتر می بینند که امید است در مسابقات قهرمانی المپیک شاهد نمایش جایگاه واقعی کشتی و قهرمانان مازندرانی باشیم.

 

 • نماینده ساری در مسابقات قهرمانی فوتبال ساحلی باشگاههای کشور به عنوان پدیده جدید در حد مدعیان قهرمانی ظاهر شد انتظار می رود مسئولین ورزشی و غیرورزشی نماینده ساری را در فوتبال ساحلی ایران حمایت و هدایت کنند.

 

 • مسابقات فوتسال جام رمضان مرکز استان در سالن ورزشی آبیاری برگزار شد که در پایان این رقابت ها تیم نارنجستان به مقام قهرمانی دست پیدا کرد.

 

 • طی حکمی از سوی مسئول هیئت ورزش های بومی و محلی شهرستان ساری ، وجیه اله رودپشتی به عنوان مسئول کمیته کشتی لوچو این هیئت منصوب شد.

 

 • با توجه به حمایت های همه جانبه شهرداری و شورای شهر و تعدادی از شرکت ها از تیم شهروند با هدایت سعید نجاریان ، در این فصل فوتسال کشور به عنوان مدعی قهرمانی حضور پیدا خواهد کرد از سویی دیگر مربی کاربلد و با تجربه ای همچون مهدی نعمتی را در اختیار دارد که در کنار سیل عظیم تماشاگران مشتاق می تواند روزهای موفقی را برای شهروند رقم بزند.

 

 • پس از یک ماه از بستری شدن سلمان هاشمی رئیس هیئت نجات غریق شهرستان ساری که دچار سکته مغزی شده بود ، به حمداله وضعیت جسمانی وی مثبت اعلام شده است ؛ هاشمی از مربیان سازنده کشتی مرکز استان است.

 

 • اداره ورزش و جوانان شهرستان ساری در نظر دارد که مسابقات کشتی لوچو را در دستور کار المپیاد ورزشی قرار داده دهد.

 

 • باید دید برای هدایت و مدیریت کارته ساری ، اداره ورزش و جوانان بر روی چه کسی وحدت نظر دارد.

 

 • براستی چه رمزی در امورات شوراها وجود دارد که این همه مشتری برای حضور در پارلمان شهری وجود دارند ؛ جالب اینکه ورزشی ها و روسای هیئت های ورزشی و مدیران باشگاهها قصد حضور جدی در انتخابات آینده شورای شهر ساری را دارند.

 

 • حسین دلیری رئیس ورزش و جوانان شهرستان ساری بعد از بازسازی ورزشگاه سید رسول حسینی / شهید متقی / تختی / شهید علمدار / سالن حجاب و بدمنیتون کار بازسازی زمین فوتبال داراب را هم در دستور کار قرار داده است .
 • ساروی ها که سابقه صید مدال المپیک در مسابقات کشتی آزاد در سئول / بارسلون و پکن را توسط عسگری محمدیان و سید مراد محمدی دارند اینک هم در لندن هم در برزیل بدون نماینده بوده و هستند البته در وزنه برداری المپیک امید به صید مدال دوباره المپیک وجود دارد.

 

 • این دیدگاه بنده می باشد که از وجود سیاسیون برای سکان هدایت هیأت های ورزشی استانی و شهرستان استفاده نشود چون واقعاً سیاسیون در خدمت ورزش نیستند.

 

 • متأسفانه پزشک فدراسیون کشتی ظلم بزرگی علیه محمد حسین محمدیان کشتی گیر شاخص و شایسته ساروی که با تأکید وی دستور تزریق آمپولی داد که این جوان مظلوم و افتخارآفرین ساروی را ۴ سال از میادین و مسابقات دور ساخت . این حادثه تلخ اگر خلق نمی شد ساروی ها در المپیک مدعی صید مدال بودند متأسفانه هیچ احدی از حق و حقوق این قهرمان دفاع نکرد اما انشالله بازگشت پرقدرت وی را به مسابقات خواهیم دید.

 

 • با توجه به امتیاز بندی هایی که از کشتی گیران مازندران در بین برترین های جهان در ماه گذشته اعلام شده ، نفرات ملی پوش مازندران جایگاه خوبی نداشتند و تنها قاسم رضایی در جایگاه سوم قرار داشت.

 

 • نقی کلانتری رئیس سابق سازمان لیگ کشتی کشورمان / عسگری محمدیان نایب قهرمان المپیک و جهانی / شعبانی رئیس هیئت تکواندو ساری / سلیم بهرامی رئیس هیأت انجمن ورزش مازندران / بابک کلانتری مدیرعامل باشگاه نارنجستان شمال / مرتضی قربانی رئیس و مدیرعامل باشگاه ستارگان ساری / نفجم رئیس هیأت تکواندو استان مازندران / مهندس رضا پیوندی رئیس هیئت کشتی ساری / مدینه قهرمان اسبق جودوی دانشجویان کشور / مهدی رضایی فرح آبادی رئیس سابق هیئت شمشمیربازی ساری / مدانلو رئیس هیئت بدنسازی ساری / سجاد کلانتری مسئول هیئت ورزشکاران ساری / شاهرخ صداقتی زاده رئیس هیئت سه گانه و قهرمان سابق کشتی پهلوانی ایران / سید مهدی احمدی عضو سابق تیم منتخب فوتبال مازندران / حسن رمضانزاده عضو هیئت رئیسه شمشیربازی مازندران / مبین دهقان زاده رئیس روابط عمومی هیئت ورزشی ساری و تعدادی از قهرمانان و مسئولین ورزش قصد حضور در انتخابات آتی شورای شهر ساری را دارند.

 


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=20304

برچسب ها:
, ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.