تاریخ ارسال : ۱۴ مهر ۱۳۹۶ ساعت : ۰۹:۲۸ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

اختیارات کمیسیون ماده پنج قانون به کاشان تفویض شد

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از خبرگزاری تسنیم از کاشان، سید جواد ساداتی نژاد پنجشنبه شب در آیین تکریم و معارفه شهردار کاشان ضمن عرض تسلیت به مناسبت فرا رسیدن ایام محرم اظهار داشت: شورای چهارم و شهردار منتخب آن خدمات شایان و فراگیرتری را به آحاد مردم کاشان ارائه داد.

نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس ضمن اشاره به ایجاد فرودگاه کاشان افزود: در ایجاد فرودگاه کاشان استاندار اصفهان کمک‌های شایانی داشته که قابل تقدیر و تشکر بوده و امید است شهردار جدید کاشان نیز مسیر رشد و بالندگی گذشته خود را توسط سعید ابریشمی راد ادامه دهد.

عضو کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی ضمن اشاره به جایگاه بالای کاشان در مسیر ملی و جهانی خاطرنشان کرد: کاشان با وجود آیین‌هایی همچون قالیشویان از جایگاه بالایی در حوزه مذهبی برخوردار است.

رئیس اسبق دانشگاه کاشان ضمن اشاره به تمدن هفت هزار ساله سلیک و نماد یک جا نشینی انسان‌های نخستین تصریح کرد: امید است در دوره جدید مشکلات عنوان شده توسط مردم همچون ترافیک، اتمام پروژه‌های نیمه تمام و ارتقاء سطح فرهنگ این شهر از هیچ تلاشی دریغ نکنیم.

ساداتی نژاد با بیان اینکه شهر کاشان را به حوزه فرهنگی می‌شناسند، ابراز داشت: بر اساس ملاقات‌های متعدد با استاندار اصفهان در حوزه اختیارات و تفویض آن صحبت شده و لذا اختیارات کمیسیون ماده پنج قانون به کاشان تفویض و در صدد هستیم تا اختیارات کارگروه امور زیربنایی قانون را نیز به این شهر اختصاص دهیم.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=68688

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.