تاریخ ارسال : ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ ساعت : ۰۰:۵۰ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

اخطار ترافیکی به راننده های در ایام نوروز در ایلام

اخطار ترافیکی به راننده های در ایام نوروز در ایلامبه گزارش شلمچه نیوز به نقل از خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ایلام; سرهنگ رضا همتی زاده گفت: از اوائل نوروز ۹۷ تعداد ۴۰ تیم گشتی محسوس و نامحسوس با امکانات کامل در اختیار ، جاده های استان ایلام را پوشش داده و مشی های ترافیکی راننده های را کاوش خواهند داد.

وی دنبال کرد : بیشترین حوادث و تلفات انسانی در نوروز سال گذشته به دلیل تخطی از سرعت مطمئنه بوده که می طلبد راننده های در این ایام با صبر و صبر و اجتناب از انجام تخلف های حادثه ساز مثل سرعت و سبقت ، آرامش را برای خود و خانواده و سایر اعضاء ترافیک جاده ای به ارمغان آورده تا انشاالله شاهد حادثه های رانندگی در این ایام نباشیم.

وی بیان کرد: کلیه محورهای مواصلاتی استان توسط دوربین های ثابت هوشمند نظارتی ثبت تخلف های و دوربین های سیار در اختیار ماموران پلیس راه و سیستم سپهتن انتصاب شده در داخل خودروهای عمومی مسافربری به طور ۲۴ ساعته مشی های ترافیکی راننده های را کنترل خواهند کرد.

وی در انتهاء با اشاره به اینکه در این ایام افزایش رفت و آمد ها و مسافرت های درون استانی و بین استانی را در جاده ها، شاهد می باشیم.

 

*توصیه ریاست پلیس راه ایلام به رانندگان  :

۱_۱_از عجله و شتاب بی مورد در رانندگی اجتناب کنید.
۲_۲_خستگی و خواب آلودگی یکی از با اهمیت ترین عامل های کلیدی در تصادفات هست ، پس به یاد دارا باشیم هیچ جایگزینی خوب تر از خواب برای برطرف خستگی و خواب آلودگی نیست و فاصله بین بیداری و خواب بسیار کمتر از زمان یک پلک زدن هست و متاسفانه بین خستگی و خواب آلودگی در رانندگی با حوادث هیچ فاصله ای نیست.
۳_
۴_۴_استفاده از گوشی در در خلال رانندگی ممنوع هست .
۵_ حرکت کردن دربین خطوط نشانه فرهنگ صحیح رانندگی هست
۶_۶_در در خلال رانندگی باید ششدانگ حواس راننده به جلو باشد .

 


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=92509

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.