تاریخ ارسال : ۰۲ فروردین ۱۳۹۷ ساعت : ۰۱:۱۲ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

اخطار پلیس به بیشتر از ۲میلیون نوگواهینامه در نوروز؛ رانندگی در جاده ممنوع

سرهنگ عین الله جهانی، معاون تعلیم و فرهنگ ترافیک پلیس راهور ناجا در اظهار کرد وگو با ایسنا، در مورد کسانی که درسال ۹۶ گواهینامه رانندگی دریافت نموده اند، اظهار کرد: برابر قانون یکسری تنگنا برای کسانی که جدیدا گواهینامه دریافت کرده و به اصطلاح نوگواهینامه می باشند وجود دارد، من جمله اینکه این اشخاص به مدت یکسال از زمان اخذ گواهینامه از ساعت ۲۴ تا پنج صبح اذن و حق رانندگی ندارند و علاوه بر آن خارج از شهر ها هم تا یکسال نباید رانندگی کنند؛ مگر مسیر بین بزرگراهی با حداکثر ۲۵ کیلومتر فاصله از آن شهر .

جهانی با تاکید براینکه کسانی که کمتر از یکسال از دریافت گواهینامه شان می گذرد حق ندارند در سفرها پشت دستور خودرو قرار دریافت کنند، اظهار کرد: در حالتیکه مامورین پلیس راهور متوجه این مبحث گردند، نسبت به متوقف کردن خودرو و اعزام راننده برای بازآموزی رانندگی اقدام خواهد گردید.

معاون تعلیم و فرهنگ ترافیک پلیس راهور ناجا دنبال کرد: از طرف دیگر سال کنونی با حذف شرط سربازی برای دریافت گواهینامه تعداد دارندگان گواهینامه رانندگی نیز نسبت به سال های قبل افزایش چشمگیری داشته هست.

به گفته جهانی این تنگنا تنها برای افرادی هست که گواهینامه جدید را برای اولین بار دریافت نموده اند و آن دسته از کسانی که گواهینامه شان را تمدید کرده اند دربردارنده چنین محدودیتی نمی گردند.

انتهای پیام


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=92822

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.