تاریخ ارسال : ۱۴ مهر ۱۳۹۶ ساعت : ۰۹:۵۴ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

اداره آب و فاضلاب روستایی بندر هندیجان مستقل شد

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از خبرگزاری تسنیم از بندر هندیجان، با حضور مسئولان استانی، شهرستانی و نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی پنجشنبه شب ضمن استقلال اداره آب و فاضلاب روستایی شهرستان بندر هندیجان از ماهشهر منوچهر شکاری به‌عنوان اولین رئیس این اداره منصوب شد.

علی گلمرادی در جلسه معارفه رئیس اداره آب و فاضلاب روستایی که در محل این اداره برگزار شد، اظهار داشت: هندیجان یکی از محروم‌ترین شهرهای استان خوزستان است که باید به آن توجه جدی شود.

وی افزود: در این شهرستان روستاهای زیادی با مشکلات آب و فاضلاب مواجه بوده که باید در این زمینه بخصوص تأمین آب شرب لوله‌کشی اقدامات اساسی صورت گیرد.

نماینده مردم هندیجان، ماهشهر، امیدیه در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: برخی ادارات هنوز در هندیجان مستقر نشده یا اینکه استقلال کافی ندارند این روند جهت خدمت به مردم محروم هندیجان مناسب نیست.

وی گفت: برای اینکه ما بتوانیم هندیجان را از محرومیت خارج کنیم باید ادارات تابعه و ضروری در این شهرستان مستقرشده ، از سایر شهرستان‌ها جدا و مستقل اداره شوند.

درخواست‌های فراوانی جهت استقرار اداره ثبت‌اسناد به ما رسیده است

کوروش مودت فرماندار هندیجان در این جلسه اظهار داشت: انتظار ما همکاری سایر مسئولان استان خوزستان جهت حضور همه ادارات در شهرستان بندر هندیجان است.

وی افزود: ما آماده همکاری جهت تهیه مکان مناسب با ادارات کل استان خوزستان جهت استقلال ادارات و یا استقرار آن‌ها در شهرستان هستیم.

فرماندار هندیجان بیان کرد: مهم‌ترین اداره‌ای که هنوز با پیگیری‌های فراوان در هندیجان مستقر نشده اداره ثبت‌اسناد و املاک است که مردم درخواست‌های گسترده‌ای برای آمدن این اداره به ما و سایر مسئولان داده‌اند.

وی گفت: اداره محیط‌زیست، تعزیرات حکومتی، بنیاد مسکن روستایی، ازجمله اداراتی هستند که هنوز در هندیجان هیچ‌گونه نمایندگی یا مستقر نشده‌اند.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=68698

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.