تاریخ ارسال : ۲۷ آبان ۱۳۹۶ ساعت : ۰۸:۵۷ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

ادامه خدمت رسانی سپاه کردستان به زلزله زدگان/بازسازی شش روستا

سردار محمدحسین رجبی در صحبت با خبرنگار مهر با اشاره به اینکه سپاه بیت المقدس کردستان تنها بعد از ۳۰ دقیقه از واقع شدن زلزله در استان کرمانشاه خدمت رسانی خود رغا شروع کرده هست، اضافه کرد: این خدمت رسانی به مردم زلزله زده در استان کرمانشاه بصورت جدی دنبال و سراغ گرفتن می شود.

وی دنبال کرد: همان شب واقع شدن زلزله درکنار احداث سازگاری سپاه کرمانشاه تیم مهندسی و علاوه بر این بیمارستان صحرایی سپاه بیت المقدس کردستان به منطقه اعزام شده و به عنوان نخستین گروه های امداد و معالجه در منطقه ساکن شده و کار خدمت رسانی به مردم را شروع کرده اند.

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان اضافه کرد: گردان مهندسی سپاه بیت المقدس کردستان از نخستین ساعت بعد از واقع شدن زلزله در منطقه ساکن شده هست و طبق سازگاری های صورت گرفته با اداره آشفتگی استان کرمانشاه در شهرها و روستاهای متفاوت این منطقه خدمت رسانی می کند.

وی اضافه کرد: همراه با این گردان مهندسی اعزام شده از سوی سپاه بیت المقدس کردستان، ماشین ادوات و امکانات کم وزن و پر وزن مورد احتیاج برای آواربرداری و علاوه بر این خدمت رسانی به مردم لطمه دیده در جریان واقع شدن این زلزله نیز به کرمانشاه اعزام شده هست.

استقرار بیمارستان صحرایی سپاه بیت المقدس کردستان در سرپل ذهاب

وی به اعزام تیم های جهادی به منطقه های زلزله زده از سوی سپاه بیت المقدس کردستان اشاره کرد و متذکر گردید: در این قسمت نیز متناسب با نیازهای اظهار شده تیم های جهادی سپاه بیت المقدس کردستان به منطقه اعزام شده و در دو قسمت آواربرداری و علاوه بر این امداد رسانی به زلزله زدگان در حال فعالیت هستند.

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان به فعالیت های صورت گرفته در زمینه جمع آوری مساعدت های از جانب مردم به اشخاص زلزله زده اشاره کرد و اظهار داشت: بسیجیان استان کردستان نیز همراه و همگام با سایر اقشار جامعه با دقت به توانمندی های خود، مساعدت های قابل دقتی را برای ارسال به منطقه های زلزله زده جمع آوری کردند.

ارسال ۱۴۲ محوله مساعدت های بسیجیان کردستان به منطقه های زلزله زده

سردار رجبی بیان کرد: در مجموع تا روز سابق بالغ بر ۱۴۲ ماشین کم وزن و پر وزن مساعدت های از جانب مردم جمع آوری شده از سوی سپاه بیت المقدس کردستان به منطقه های زلزله زده ارسال شده هست و البته جریان جمع آوری مساعدت های از جانب مردم از سوی سپاه همان طور دنبال می شود.

وی در قسمت دیگری از اظهارات خود به فعالیت های سپاه بیت المقدس کردستان در زمینه بازسازی منطقه های زلزله زده اشاره کرد و اظهار کرد: در زمینه سازگاری های صورت گرفته بازسازی تمام شش دهات از توابع سرپل ذهاب به سپاه بیت المقدس کردستان واگذار شده هست.

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان اظهار داشت: قرار هست که در قالب این طرح سپاه هر استان شماری دهات را بصورت تمام و در یک برنامه دو ماهه بازسازی کند که شش دهات از توابع شهرستان سرپل ذهاب به سپاه بیت المقدس کردستان واگذار شده هست.

شش دهاتی زلزله زده از سوی سپاه کردستان بصورت تمام بازسازی می شود


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=75034

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.