تاریخ ارسال : ۱۷ فروردین ۱۳۹۷ ساعت : ۱۰:۱۴ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

ادامه فیلمبرداری «آشفته گی» تا ۲ هفته دیگر/ تصویرهایی با رنگ و نور خاص در تازه ترین اثر جیرانی

مسعود سلامی، فیلمبردار معروف سینما در اظهار کرد وگو با خبرنگار سینمایی خبرگزاری فارس در رابطه با فیلم سینمایی «آشفته گی» به کارگردانی فریدون جیرانی که فیلمبرداری آن را عهده دار هست، اظهار کرد: در حال حاضر مشغول فیلمبرداری این پروژه سینمایی هستم و می اندیشم تا دو هفته دیگر فیلمبرداری آن ادامه داشته باشد.

فیلمبردار فیلم سینمایی «زیر سقف دودی» اظهار کرد: تازه ترین ساخته فریدون جیرانی نیز به صورت خاصی فیلمبرداری شده هست، اما بر خلاف ساخته قبلی این کارگردان «خفه گی» سیاه و سفید نیست. « «آشفته گی» فیلم عجیب و غریبی خواهد گردید و به احتمال زیاد از «خفه گی» خوب تر هست. این فیلم سومین تجربه مشارکت من با فریدون جیرانی پس از «خواب زده ها» و «خفه گی» هست. 

 سلامی در ادامه در رابطه با نوع فیلمبرداری این اثر سینمایی اقرار کرد: فیلم سینمایی «آشفته گی» هم مثل اثر قبلی جیرانی رنگ خاص خودش را دارد، اما نه به این مفهوم که سیاه و سفید باشد، ولی به لحاظ بصری برای بیننده جذاب و متمایز می باشد. البته توان ندارم دقیقا و مشخص در مورد آنچه که به لحاظ رنگ و نورپردازی در این فیلم شاهد خواهیم بود، گفت وگو کنم.  

        بهرام رادان در صحنه ای از فیلم سینمایی «آشفته گی»

 فیلمبردار فیلم سینمایی «گشت ۲» در مورد پروژه بعدی اش اظهار کرد: توان دارم بگویم خروجی پایانی چیزی می باشد که کمتر در سینمای ایران کمتر اتفاق افتاده هست و یا شاید هم نمونه اش را نداشته باشیم. تمام ایام نوروز را سر کار بودم و پس از اتمام این فیلم فکر نمی کنم درگیر کار دیگری شوم و باید مدتی را استراحت کنم. 

« «آشفته گی» رئالیستی و اجتماعی نیست؛ فیلمی هست در مورد عشق و جنایت….


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=94786

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.