تاریخ ارسال : ۲۱ فروردین ۱۳۹۷ ساعت : ۰۸:۳۴ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

ادعای مقابله آمریکایی ها با داعش کذب هست/ تقدیر از سریال پایتخت

وی با اشاره به گزارش شلمچه نیوز به نقل از سردار سلیمانی به مراجع تقلید در عزیمت به شهر قم، ابراز داشت: وی اظهار کردند در هزاران سال گذشته، شیعه تا به این درجه از عزت و سربلندی نائل نشده هست.

فرمانده سپاه علی بن ابی طالب(ع) شهر قم دنبال کرد: سردار سلیمانی اظهار کردند ما در دهه های گذشته تنها دو بار به طور مختصر توانستیم به سواحل مدیترانه ورود نماییم اما امروز شرایط به شکلی هست که مکررا و مکررا امکان رفت و آمد به این منطقه های وجود دارد و این نشان از توانمندی و عزت ایران اسلامی هست.

سردار احمدی بیان داشت: امروز وقتی وارد عراق می گردیم عکس ها شهدای مدافع حرم، رهبران و رزمندگان ایران اسلامی در جای جای آن به چشم می خورد و این نشان از جان فشانی شهدا و عزت ملت ایران اسلامی دارد.

وی ابراز داشت: فتنه داعشی و تکفیری مستقیماً از سوی آمریکا و صهیونیست ها آغاز و پشتیبانی شده و ادعای مقابله آنها با داعش کذب هست.

فرمانده سپاه علی بن ابی طالب شهر قم با اشاره به دو قسمت آخر سریال پایتخت، اضافه کرد: از سازندگان این فیلم که خباثت جبهه کفر را به عکس کشیدند تشکر می نماییم اما آنچه که در این سریال نشان داده شده با خباثت های حقیقی داعش قابل قیاس نیست و اگر مدافعان حرم نبودند امروز باید در کشورمان با این تکفیری ها مقابله و جنگ می کردیم.

وی عنوان نمود: رهبر معظم انقلاب فرمود امروز ما با یک جبهه متحد ایادی استکبار رو به رو هستیم که با همه توانمندی خود در مقابل ایران اسلامی ایستاده هست و امروز هر کدام به نحوی مسئولیت هایی داریم که باید به عنوان علمدار و میاندار حرکات منطقه، آن را بدرستی انجام دهیم.

سردار احمدی اضافه کرد: اینکه بیان می گردد هنر نباید با سیاست مخلوط گردد کذب هست و سینمای هالیوود این روش را در پیش دارد.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=95338

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.