تاریخ ارسال : ۲۰ خرداد ۱۳۹۶ ساعت : ۰۱:۰۲ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

ارتباط میان ایران و فلسطین بسیار قوی تر و محکمتر شده است

ابو شریف : برخلاف تبلیغات دشمنان امت اسلامی، ارتباطات میان ایران و فلسطین نه تنها کمرنگ نشده است بلکه قوی‌تر و مستحکم‌تر شده است.

 

به گزارش شلمچه نیوز از گنبدکاووس، عبدالناصر ابوشریف  نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین در ایران: تمام هدف حضور من در این شهر علاوه بر دریافت نصایح و ارشادات امام جمعه محترم و مسوولان، دعوت مردم به توجه به محور وحدت و همدلی است.
وی با بیان اینکه امروز همه به یقین رسیده‌ایم که آمریکا و اسرائیل تمام تلاش خود را برای ایجاد تفرقه میان مسلمانان به کار گرفته‌اند، افزود: امروز بیش از هر زمان دیگر پیوستگی و برادری میان مسلمانان و توجه به اشتراکات ضروری و مهم است.
نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین در ایران با اشاره به اینکه ۱۳ سال را در زندان‌های رژیم صهیونیستی به سر برده است، خاطرنشان کرد: پس از آزادی از زندان‌های این رژیم منحوس من را به کشور اردن تبعید کردند که آنجا نیز به علت فعالیت‌های سیاسی من به عراق و سپس به سوریه منتقل شدم.
ابوشریف با تاکید بر اینکه در روزگاری که کشورهای عربی و هم زبان ما به فلسطین و قدس شریف پشت کرده و از حمایت ما دست کشیدند این امام خمینی
(ره) بود که محکم و استوار از آزادی قدس دفاع کرد، گفت: پس از ایشان نیز جانشین صالح و نعمت الهی مسلمانان حضرت آ‌یت‌الله سیدعلی خامنه‌ای مساله فلسطین را مساله اول جهان اسلام دانسته و برای آزادی فلسطین و نابودی اسرائیل با قدرت خط و نشان کشیدند.
وی با اشاره به اینکه ایران اسلامی امروز به روی فلسطین و آرمان‌های مقدس مردم این کشور آغوش خود را گشوده و با تمام توان از ما حمایت می‌کند،
ادامه داد: برخلاف تبلیغات دشمنان امت اسلامی، ارتباطات میان ایران و فلسطین نه تنها کمرنگ نشده است بلکه قوی‌تر و مستحکم‌تر شده است.
نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین در ایران با اشاره به اینکه امروز همه مردم فلسطین می‌دانند که اقتدار سیاسی و نظامی خود را مدیون حمایت‌های
ملت و رهبر ایران اسلامی از آرمان قدس شریف هستند، تصریح کرد: در شرایطی که دشمنان اسلام و قرآن بدنبال حذف اسلام ناب از کره زمین و جایگزینی اسلام آمریکایی هستند باید همه ما با هوشیاری و بیداری در مقابل توطئه‌های دشمنان ایستادگی کنیم.

لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=52591

برچسب ها:
, , ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.