تاریخ ارسال : ۰۶ آبان ۱۳۹۶ ساعت : ۲۳:۱۵ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه
دایه مهربان تر از مادر؛

ارتش یا سپاه؟! امیرها یا سردارها؟! صیادها یا همت ها؟!


شلمچه نیوز- رضا جوانمردی؛ عده ای روشنفکر و منافق با نقاب خیر خواهی پس از سخنان احمقانه(ت ر ا م پ ) علیه سپاه پاسداران و واکنش عالی مردم در حمایت از این پشتوانه انقلاب، پازل دشمنی داخلی با نظام را کامل و فریاد می زنند که وا مصیبتا!! چرا فقط حمایت از سپاه ؟! ارتش فراموش شده و مظلوم واقع شده!! کاری که رسانه های ضد انقلاب مانند آمد نیوز (بخوانید موساد نیوز) در چند ماهه گذشته آن را دنبال می کند و دلسوز ارتش و حقوق کم آنها نسبت به سپاه شده!!
واقعیت این است که این جماعت نه دل خوشی از سپاه دارند نه از ارتش…
نه سپاهیان دلاور نجومی بگیر هستند نه ارتشیان قهرمان…
اما چرا در ظاهر از ارتش حمایت می کنند؟!
جواب ساده و روشن است؛ به دنبال اختلاف ارتش و سپاه و تضعیف نیروهای مسلح مقتدر جمهوری اسلامی هستند. بودند در تاریخ جمهوری اسلامی که هم به دنبال انحلال ارتش بودند و هم نابود کردن سپاه پاسداران، یک جستجوی ساده نام این افراد را برای شما عزیزان با جزییات نشان خواهد داد.
ضد انقلاب هنوز زخم مرصادها را بر پیکر دارد، ضد انقلاب هنوز غرش موشک های سپاه پاسداران برایش رعب آور است… ضد انقلاب با ترور ارتشی های قهرمان همچون صیاد شیرازی نفرت خود را نتوانسته از یک ارتش ولایتمدار پنهان کند.
امیران ارتش منتظر امر ولی خود هستند برای تهاجم به دشمن و پاسداری از کشور، سرداران سپاه پاسداران همچون سردار اسکندری آماده هستند برای سر دادن در راه میهن.
هستند بسیاری از پاسداران و بسیجیانی که امثال شهید صیاد شیرازی را الگوی خود قرار داده اند و چه بسیار ارتشیان قهرمان که پاسدارانی امثال شهید حججی و همت ها را الگوی خود قرار داده اند…

امیر موسوی فرمانده کل ارتش چه زیبا گفت:
امثال شهید حججی در نیروهای مسلح موج می‌زنند. آمادگی لازم برای فروریختن رژیم صهیونیستی در قلب نیروهای مسلح ایران وجود دارد و امیر صالحی فرمانده سابق ارتش چه زیبا بیان کرد: دوست دارم عاقبتی مثل شهید حججی داشته باشم و یک پاسدار دهه هفتادی که پیروی از ولایت را رمز عاشق شدن خدا می داند الگوی خود قرار می دهد.

آری راه یکی است در دو لباس خدمت به ملت؛ انقلاب و ولایت
ضد انقلاب آرزوی اختلاف بین سپاه و ارتش، امیر و سردار را به گور خواهد برد.

اگر این هجمه ها به طرف ارتش برود قطعا بازهم ملت با بصیرت حمایت خواهند کرد و همگی یک صدا می گویند:

من ارتشی هستم ید واحده


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=72187

برچسب ها:
, ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.