تاریخ ارسال : ۰۱ فروردین ۱۳۹۷ ساعت : ۱۰:۲۳ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

اردبیل از آمادگی مطلوبی جهت مبارزه با حوادث بحرانی بهره مند هست

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از خبرنگار مهر، بهرام غیبی صبح چهارشنبه در بازدید از ایستگاه های تندرستی هلال احمر اردبیل در صحبت با خبرنگار مهر تصریح نمود: در سال ۷۵، اردبیل زمین لرزه شدیدی را تجربه نمود و خسارت قابل ملاحظه ای به شهرها و روستاها تحمیل گردید.

وی اضافه کرد: در آن برهه زمانی ضریب نفوذ خدمات امدادی در روستاها به مراتب کمتر بود و در مجموع چهار پایگاه جاده ای داشتیم.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان با اشاره به افزایش تعداد پایگاه ها به ۱۱ مورد دنبال کرد: در شرایط خاص همه روزه ۴۰ نفر در پایگاه ها استقرار دارند که باعث شده همواره توان عرضه خدمت به مردم را دارا باشیم.

غیبی با اشاره به تجهیز هلال احمر استان تصریح کرد: زمانی آمبولانس های هلال احمر اردبیل با یدک کش منتقل می گردید اما در وضع فعلی ۳۴ آمبولانس تأمین شده هست.

وی به استقرار بالگرد امدادی در دو سال گذشته اشاره و تصریح نمود: علاوه بر این دو سگ زنده یاب با چهار مربی، هفت دستگاه زنده یاب و مرکز EOC،

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان تصریح کرد: به حدی امکانات این استان افزایش داشته که به عنوان استان معین در حوادث موخر سطح کشور نیز در عملیات امدادی حضور یافته هست.

غیبی به تدارک تمهیدات لازم جهت استقبال از مسافران نوروزی نیز اشاره و تصریح کرد: من جمله پایگاه های جاده ای با ۲۵۰ نیروی امدادی و پایگاه های تندرستی در مبادی ورودی شهرها تدارک دیده شده هست.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=92736

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.