تاریخ ارسال : ۰۹ بهمن ۱۳۹۶ ساعت : ۰۱:۲۰ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

اردبیل از توانمندی های مخصوصی برای توسعه گردشگری بهره مند هست

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اردبیل، ، اکبر بهنام جو، استاندار اردبیل در جلسه ارزیابی راهکارهای توسعه گردشگری درمانی اظهار کرد: باید از هر فرصتی برای معرفی حجم های گردشگری استان بهره ببریم.

وی دنبال کرد: استان اردبیل از توانمندی های مخصوصی برای توسعه گردشگری بهره مند هست و باید با برنامه ریزی مناسب مزیت های گردشگری استان من جمله آب درمانی و خدمات پزشکی را در جهت توسعه گردشگری تندرستی مورد بهره برداری قرار داد.

استاندار اردبیل با بیان اینکه مناسبات و اشتراکات فرهنگی مذهبی و تاریخی بسیاری با کشور دوست و همسایه جمهوری آذربایجان داریم ، تصریح نمود:کشورمان و به تبع آن استان اردبیل از پیشرفت های علمی خصوصا در راستای پزشکی و جراحی بهره مند هست و در برنامه ریزی های توریسم درمانی نباید تنها روی کشور همسایه معطوف گردید لکن باید با استفاده از حجم آژانس های گردشگری فعال و با ایجاد تورهای گردشگری از کشورهای متفاوت ، گردشگری درمانی استان را رونق داد.

استاندار اردبیل معرفی توانمندی های پزشکی استان را یکی دیگر از راهکارهای توسعه صنعت توریسم درمانی برشمرد و اظهار کرد : خدمات تخصصی هیدروتراپی، پزشکی و جراحی که در استان انجام می گیرد بی مثل هست و باید اطلاع رسانی مطلوب و تبلیغ مناسب صورت گیرد.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=85174

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.