تاریخ ارسال : ۲۸ اسفند ۱۳۹۶ ساعت : ۲۳:۰۹ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

اردوگاه شهید جعفرزاده، اولین قرار زائران با شهدا

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از  خبرنگار اعزامی قرارگاه رسانه ای شهید کابلی گزارش ، همه ساله کاروان های راهیان نور در روزهای پایانی سال به مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس میآیند تا سال جدید خود را در کنار شهدا باشند. زائران راهیان نور مازندران پیش قراولان اردوهای راهیان نورکشور هستند. اردوگاه شهید جعفرزاده اندیمشک اردوگاهی می باشد که زائران راهیان دیار عاشقی،اولین شب حضور خود را در مناطق عملیاتی سحر می کنند.

 

وقتی زائران پا به شهر اندیمشک می گذارند و راهی اردوگاه شهید جعفرزاده می شوند،تصاویر شهدای مازندران که روی بلوارهای شهر نصب شده، را می بینند که در اذهان زائر، اینجا قطعه ای از مازندران است را متبادر می کند.

 

اردوگاهی که در شب ظرفیت پذیرش ۲۵۰۰ زائر را دارد. فضاسازی اردوگاه شهید جعفرزاده،تداعی کننده اعزام و سازماندهی رزمندگان لشکر ۲۵ کربلا در هشت سال دوران دفاع مقدس است.

سرهنگ ذلیکانی مسئول اردوگاه شهیدجعفرزاده که خود یکی از ایثارگران و پیشکسوتان عرصه جهاد و شهادت می باشد، با اعلام اینکه اردوگاه دریک شب محل اسکان هزار زائر راهیان نور است،گفته بود دلیل اینکه زائران اولین شب استقرار خود در مناطق عملیاتی را به این اردوگاه می آیند، اینکه اردوگاه شهید، اولین مکان سازماندهی و آموزش رزمندگان لشکر ۲۵ کربلا برای خط مقدم جنگ در سال های جهاد بود.

 

در این اردوگاه ۱۲۰ خادم الشهدا در دوبازه زمانی به مدت ۱۰ روز سازماندهی شدند تا در خدمت مهمانان شهدا باشند.

 

اردوگاه شهید جعفرزاده اولین قرار زائران با شهداست تا دل های مشتاق هر زائری را برای مهمانی در مناطق عملیاتی و قدمگاه شهدا آماده کند.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=92456

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.