تاریخ ارسال : ۱۳ فروردین ۱۳۹۷ ساعت : ۱۰:۰۹ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

اردوی راهیان نور اثرگذارترین اقدام فرهنگی در مقابل جنگ نرم دشمن

اردوی راهیان نور اثرگذارترین اقدام فرهنگی در مقابل جنگ نرم دشمنبه گزارش شلمچه نیوز به نقل از خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از همدان؛  ؛  کامران کریمی فرمانده سپاه ناحیه نهاوند گفته بود: با هدف گسترش و ترویج فرهنگ جهاد و ایثار و شهادت و آشنایی نسل‌ها با رشادت و دلاورمردی‌های رزمندگان غیور ایران اسلامی بسیجیان نهاوندی در قالب کاروان بسیج محلات  در ایام نوروز به منطقه های عملیاتی جنوب اعزام گردیدند.

وی بیان داشت: راهیان نور یکی از خوب ترین و اثرگذارترین کارهای فرهنگی کشور هست که در مقابل جنگ نرم دشمن قرار دارد.

فرمانده سپاه ناحیه نهاوند اضافه کرد: امروز دشمنان انقلاب اسلامی با انواع ترفندها و نیرنگ‌ها و با جنگ نرم و شبیخون فرهنگی در صدد از بین بردن فرهنگ شهادت و دفاع مقدس و بی‌تفاوت کردن نسل‌های آینده نسبت به ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب می باشند که باید در این خصوص بصیر عمل کنیم و هوشیار باشیم.

کریمی  با بیان اینکهنسل جوان در مقابل هجمه شگرف از مخاطرات فرهنگی و جنگ نرم دشمن قرار دارند، اضافه کرد: این خواهران و برادرهای که در قالب بسیج محلات به این عزیمت معنوی و فرهنگی اعزام شده‌اند به مدت سه روز از منطقه های عملیاتی جنوب کشور بازدید خواهند کرد.

وی بیان داشت: خواهران و برادرهای بسیجی با چند دستگاه اتوبوس به منطقه های عملیاتی جنوب اعزام گردیدند که در هر اتوبوس یک روحانی و یک راوی دفاع مقدس حضور فعال دارند.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=94257

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.