تاریخ ارسال : ۰۲ بهمن ۱۳۹۶ ساعت : ۰۳:۴۰ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

ارزیابی بودجه ۹۷ در فراکسیون نمایندگان ولایی

وی، با بیان اینکه کار‌ مخصوص این کمیته، بررسی و بررسی تمام مصوبات کمیسیون تلفیق بودجه سال ۹۷ هست، اضافه کرد: این کار‌گروه، بررسی‌های خود در مورد بودجه ۹۷ را از روز شنبه(۳۰ دی) آغاز نموده که نشست ها فشرده این کار‌گروه تا انتهاء هفته ادامه دارد.

زیادتر بخوانید:انتهاء بررسی بودجه ۹۷ در مجلس؛ ۲۲ بهمناثری از اقتصاد مقاومتی در لایحه بودجه ۹۷ دیده نمی‌شودروند بررسی بودجه ۹۷ هفته آینده در مجلس آغاز می‌شودآخرین مصوبات کمیسیون تلفیق بودجه چیست؟

ریاست فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس با بیان اینکه تطبیق مصوبات کمیسیون تلفیق بودجه سال ۹۷ با قوانین بالادستی و مصوبات برنامه ششم توسعه کل کشور در دستورکار این کمیته هست،گفت: تطبیق مصوبات کمیسیون با نیاز‌های امروز جامعه و علاوه بر این لحاظ کردن منویات مقام معظم رهبری در دیدار مردم قم، در مصوبات کمیسیون تلفیق، از دیگر دستورکار‌های این کمیته هست.

حاجی‌بابایی با اهتمام بر اینک در این کار‌گروه مخصوص، شفافیت بودجه بررسی و مصوبات این کمیسیون در مورد اشتغال و یارانه‌های نقدی بررسی می‌شود، تصریح نمود: بعد از بررسی نقاط قوت و ناتوانی لایحه بودجه در این تیم، گزارشی در این باره تهیه و نظر فراکسیون در مورد بودجه ۹۷ اعلام می‌شود.

انتهای‌پیام/


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=84196

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.