تاریخ ارسال : ۲۶ فروردین ۱۳۹۷ ساعت : ۰۹:۰۰ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

ارزیابی مریضی های شایع پوستی/ آنچه درباره جوش صورت باید بدانید

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از خبرگزاری مهر، دکتر علیرضا فیروز، در رابطه با برپایی کنگره قاره ای درماتولوژی گفت: این کنگره ۵ تا ۷ اردیبهشت ۹۷ در سالن سمینار های صدا و سیما به همت مرکز تعلیم و پژوهش مریضی های پوست و جذام دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار می گردد. 

 وی اضافه کرد: همکارانی از انجمن متخصصان پوست ایران، انجمن اروپایی لیزر پوست، مجمع انجمن های بین المللی جراحی پوست و زیبایی، آکادمی تندرستی جهانی و شبکه بین المللی مریضی های التهابی پوست در برپایی این کنگره همکاری دارند و کمیته علمی  داخلی کنگره با شرکت رؤسای جایگاه ها تحقیقاتی پوست و جایگاه ها آموزشی پوست، علاوه بر این انجمن متخصصان پوست ایران متشکل هست. 

 رئیس کمیته علمی کنگره قاره ای درماتولوژی با اشاره به اینکه مرکز پوست و جذام دانشگاه علوم پزشکی تهران هر دو سال یکبار کنگره ای جهت تبادل علمی همکاران داخل و خارج از کشور در حوزه پوست برگزار می کند، دنبال کرد: عرضه آخرین اطلاعات علمی در راستای مریضی های پوست، ایمونولوژی پوست، پوست در اطفال و مریضی های سیستمیک پوست و… از اغراض برپایی این کنگره هست. 

..، ، نیز در کنگره حضور می یابند. 

 وی گفت: مریضی های شایع پوستی مثل آکنه، حساسیت پوستی و ریزش مو و سالک من جمله موضوعات این کنگره بوده که متخصصان مالک نظر در این زمینه ها تازه ترین موضوعات را مورد بحث و صحبت قرار می دهند. 

 رئیس کمیته علمی کنگره قاره ای بهاره درماتولوژی اضافه کرد: آکنه یا جوش جوانی احتیاج به معالجه هر چه سریعتر داشته تا نتیجه بهتری دریافت گردد و از اِسکار جلوگیری به عمل آید و اینکه گفته می گردد جوش خودش خود به خود خوب می گردد یا با داروی گیاهی میتوان آن را کامل معالجه کرد جایگاه علمی ندارد و نوع معالجه نیز بسته بشدت آکنه دارد. 

 فیروز اضافه کرد: چهار کارگاه در راستای هایی مثل لیزر پوست، عارضه شناسی پوست، ترمیم اسکارها و درماتوسکوپی خواهیم داشت و ۱۰ کارگاه نیز طی سه روز برپایی کنگره برپا می گردد. 

 وی افزود: درماتوسکوپی در حقیقت استفاده از میکروسکوپ روی پوست و مو بوده و در این روش تشخیص مریضی ها بدون احتیاج به نمونه برداری انجام می گردد که در کشور ما این مبحث جدید بوده و موضوعات آن در کنگره مورد بحث و گفتگو قرار می گیرد.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=96009

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.