تاریخ ارسال : ۱۱ بهمن ۱۳۹۵ ساعت : ۱۴:۳۲ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

ارسال نامه نمایندگان درباره «فریدون» به قوه‌قضائیه

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از مشرق، هدایت‌الله خادمی نماینده مردم ایذه و باغملک در مجلس شورای اسلامی گفت: ۲۰ روز پیش جمعی از نمایندگان مجلس طی نامه‌ای به کمیسیون اصل ۹۰ خواستار این شدند که مسئولانی که درباره اطرافیان‌شان ابهاماتی وجود دارد، از آنها سئوال شود تا واقعیت مشخص شود.

وی با بیان اینکه نمایندگان در این نامه خواستار روشن شدن صحت و سقم ابهاماتی که درباره حسین فریدون برادر رئیس‌جمهور وجود دارد شدند، ادامه داد:کمیسیون اصل ۹۰ نیز این نامه‌ را برای بررسی به قوه قضائیه ارجاع داده است.

نماینده مردم ایذه و باغملک در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه در چند روز گذشته در فضاهای مجازی اطلاعاتی منتشر شده که حکایت از برخی تخلفات آقای حسین فریدون دارد، افزود: اگر ابهامات اثبات شود، باید مسئولان امر مورد بازخواست قرار گیرند.

خادمی با بیان اینکه نمایندگان تلاش می‌کنند با توجه به فسادهایی که در کشور ریشه دوانده، مسئولان را بیدار کنند، گفت: اگر مسئولان با همفکری همدیگر برای این موضوع فکری نکنند، نمی‌توان با فساد مبارزه کرد.

وی تصریح کرد: در کشور وقتی فردی به پست یا مقامی می‌رسد، برادر، خواهر یا وابستگان نزدیک خود را بر سر کار می‌آورد که این به کشور آسیب می‌زند.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=39464

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.