تاریخ ارسال : ۱۴ بهمن ۱۳۹۴ ساعت : ۰۱:۲۷ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

ارواح واقعی در این خانه پرسه می‌زنند+تصاویر

در اینجا ماجرای خانه‌ای را می‌خوانیم که توسط ارواح تسخیر شده‌است.

به گزارش شلمچه نیوز، این خانه در قرون وسطی شکنجه گاه زندانیان بوده و جادوگران در آنجا به دار آویخته می‌شدند. بعد از مدت‌ها این خانه به محلی تبدیل شد که بیماران طاعونی را در آن  قرنطینه می‌کردند.

البته لازم به ذکر است که این خانه، محل زندگی بزرگترین جن‌گیر انگلیس نیز بوده‌است. پس از گذشت سال‌ها فردی آن خانه را به قیمت ۱۵۰ پوند خرید، اما در کمتر از ۶ ماه آن را به قیمت ۵۰ پوند فروخت. افراد زیادی صاحب این خانه بوده‌اند که غیر از دونفرشان، خانه را در کمتر ۴ سال فروختند.

آیا دوست دارید در خانه ارواح زندگی کنید؟

یکی از آن‌ها همان جن‌گیر معروف بود و دیگری خانم ونسا میشل ۴۳ ساله است که صاحب این خانه ارواح به مدت ۱۱ است. البته او در حال حاضر قصد دارد این خانه را به قیمت ۱۸۰ هزار پوند به فروش برساند.

او می‌گوید هنگامی که درخانه تنهاست، اتفاقات عجیب و غریب و ترسناکی برای او روی می‌دهد. به عنوان مثال، وقتی او پسرش را که اکنون ۸ ساله‌است باردار بود، کسی او را به پایین پله‌ها هل داد،  این حادثه در حالی اتفاق افتاد که او در خانه تنها بود. بار دیگری هم که او در خانه‌اش تنها بود، کسی محکم به پشت او کوبید.

آیا دوست دارید در خانه ارواح زندگی کنید؟

او می‌گوید از ترسش شب‌ها نمی‌تواند بخوابد و نمی‌تواند چنین شرایطی را برای زندگی خود و پسرش تحمل کند. او حتی از جن‌گیر و رمال و متخصصان علوم فراطبیعی کمک گرفته، اما هیچ یک از آن‌ها نتوانستند به او کمکی کنند.

او برای اثبات وجود ارواح، در خانه‌اش دوربین کار گذاشت که تصویر زیر حاصل آن دوربین مداربسته‌است. او ادعا می‌کند این بزی‌ است که در آن خانه موجب آزار و اذیتش شده‌است.

آیا دوست دارید در خانه ارواح زندگی کنید؟

لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=10695

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.