تاریخ ارسال : ۱۴ دی ۱۳۹۴ ساعت : ۰۰:۵۵ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

از اجرای پل روگذر کمربندی جنوبی تا فاز دوم بوستان ملل در منطقه ۳ ساری

شلمچه نیوز از ساری- شعبان وفایی نژاد؛ تا چندی قبل که همگان منطقه ۳ ساری را محرومترین منطقه مرکز استان می دانستند شاید کمتر کسی باور به این داشت که امروز شهرداری ساری در این منطقه پروژه های بزرگی را اجرا نماید.

خوشبختانه با توجه کافی مدیران شهری به رفع محرومیت های این منطقه، امروز شاهد این هستیم که شهروندان ساروی در جنوب این شهر توسعه و عمران و آبادانی را به عینه مشاهده و آنرا لمس می کنند.

IMG_۲۰۱۵۱۲۳۰_۱۰۴۸۲۹

اجرای پروژه های متنوع عمرانی در نقاط مختلف شهر، جنوب ساری را از منطقه ای محروم به منطقه ای بسیار آباد و توسعه یافته تبدیل کرده است. بر پایه این گزارش حمید هاشمی شهردار پرتلاش منطقه ۳ ساری در گفتگویی اختصاصی با قدردانی از حمایت و پشتیبانی مدیران شهری از شهرداری منطقه ۳ به خصوص نگاه ویژه مهدی عبوری به این منطقه و البته ظرفیت های مدیران جوان در عمران و آبادانی جنوب شهر، چکیده ای از عملکرد عمرانی شهرداری منطقه ۳ را عنوان کرد.

۸۱۴۵۴۰۷۱۹_۸۵۳۹۶

وی با بیان اینکه اجرای پروژه روگذر کمربندی جنوبی یکی از پروژه های بزرگ عمرانی منطقه ۳ به شمار می رود ، اظهار داشت : اهمیت این پروژه از آن جهت مورد توجه است که تنها به ذکر این جمله بسنده کنم که در بحث زیبایی منظر شهری می تواند بسیار تأثیرگذار باشد مضاف بر آن اجرای آن با دهانه ی ۲۴۷ متری نشان از گستردگی پروژه دارد . هاشمی از اجرای عملیات آسفالت ۲۰۰ هزار متری مربعی در سطح این منطقه به عنوان بخشی دیگر از عملکرد شهرداری منطقه ۳ یاد کرد و اظهار داشت : آسفالت کمربندی جنوبی / بلوار کشاورز / شهدای محراب و خیابان پژمان مصداقی بر این ادعاست .

شهردار منطقه ۳ ساری با اشاره به احداث بیش از ۲۶ کانال متوسط و بزرگ در منطقه از لوله گذاری و هدایت آب های سطحی در نهر ساری رود به طول بیش از ۱۸۰۰ متر / ابتدای مسجد آذری تا اسپیورد به عنوان نمونه ای از این پروژه مهم زیرساختی یاد کرد و افزود : احداث مسیر بازگشایی شده در انتهای خیابان شهرک سپاه و سالن ورزشی در پارک اتحاد نیز پروژه هایی بوده که توسط شهرداری منطقه ۳ اجرا شده است . به گفته حمید هاشمی پروژه احداث ساختمان اداری و سالن همایش های شهرداری منطقه آغاز شده ، وی در خصوص دیگر اقدامات مجموعه تحت مدیریت خود ، تصریح کرد : فاز دوم بوستان ملل و اجرای پارک ۱۲۶۰ هکتاری سکوتپه که تأثیر بسزایی در رشد و توسعه منطقه ۳ دارد پروژه هایی است که ما با حمایت های مهدی عبوری شهردار و اعضای شورای شهر ساری آنها را با جدیت دنبال می کنیم.

۴۲۱۲۳۰۱۹۱_۱۳۶۹۱

شایان ذکر است اجرای نوه بتنی جهت هدایت آب های سطحی در بیش از ۷۰ نقطه از شهر ( منطقه ۳ ) پیاده روسازی در بیش از ۳۰ مسیر اصلی همچون بلوار کشاورز / خیابان پژمان / خیابان لسانی و … و همچنین احداث جدول بتنی در بیش از ۱۵۰ مسیر منطقه پروژه هایی بوده که حمید هاشمی با اشاره به آنها ، خاطر نشان کرد: اجرای دیوار کشی زمین های بدون حصار منطقه سه به طول بیش از ۱۵۰۰ متر طول نیز بخشی دیگر از فعالیت های ما در حوزه عمرانی است که امیدواریم با استمرار روند کنونی، پاسخ مناسبی به حُسن حمایت و پشتیبانی شهردار و اعضای شورای شهر ساری بدهیم.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=8653

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.