تاریخ ارسال : ۱۶ آبان ۱۳۹۶ ساعت : ۲۰:۰۷ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه
برکناری هاشم زاده صحت دارد؟!

از اسب پیاده شو بر نطع زمین نه رخ ؛ زیر پی پیلش بین شهمات شده نعمان

به گزارش شلمچه نیوز، حمید رضا پایدار یکی از فعالان رسانه ای مازندران در گزارشی ارسالی به شلمچه نیوز آورده است: انگار معروف ترین قصیده پرداز ایران خاقانی شروانی در قرن ششم این بیت از شعر ایوان مداین را در وصف حال امروز آقای عزت الله هاشم زاده سرود ، در وصف مردانی که در دوره مدیریتشان فردای کنار زده شدن را باور نداشتند. این شعر تکیه بر عبرت گرفتن از عمارت مداین دارد که روزی جولانگاه حکمرانان بود ولی امروز خراباتی بیش نیست!

آقای هاشم زاده معنی این شعر اینگونه است: تواضع پیشه کن و زمین را ببوس و چهره بر خاک بسای که نعمان پس از شکست با ایران به زیر دست و پای فیل انداخته شد.

 

در جدیدترین خبر مخابره شده در رسانه های استان باخبر شدیم که ستاندار جدید مازندران آقای اسلامی در نخستین گام هاشم زاده را از سمت مدیریت دفتر برکنار کردند که اگر این خبر صحت داشته باشد، بیانگر آن است که آقای اسلامی قبل از رسیدن به استانداری مطالعه دقیقی بر مدیران استان داشتند و نخستین تغییرشان نیز دقیقا همانی بود که اولویت نخست مازندران بود. مدیریت بیمار آقای هاشم زاده در چهار سال گذشته عامل اصلی عقب ماندگی استان و عدم اجرای صحیح برنامه ها توسط آقای فلاح استاندار سابق بود.

 

حال چند سوال از آقای هاشم زاده مطرح است که باید به صراحت به رسانه ها پاسخ گو باشد تا افکار عمومی را از دلایل ضعف عملکرد خود مطلع سازد و اگر هم توجیهی دارد اعلام نمائید تا در رسانه ها درج شود.

 

۱_ آقای هاشم زاده! دلایل مخالفت شما با نیروهای انقلابی خبرنگاران چه بود، چرا انقلابیون رسانه ای در نگاه شما منفور بودند؟

۲_ دلیل معرفی نیروهای متعهد انقلابی رسانه ای به مراجع امنیتی و پرونده دار کردن آنها در دستگاه های اطلاعاتی و امنیتی چه بود؟

۳_ دلیل ممنوع الفعالیت شدن خبرنگاران متعهد و انقلابی استان از سمت شما و ممنوع الورود شدن آنها به استانداری چه بود؟ در حالی دفتر شما جولانگاه دلالان رسانه نما بود!

۴_ دلیل حمایت شما از رانتر و دلالان رسانه نما که هیچ تعهدی برای توسعه استان نداشتند و فقط به فکر کسب درآمد چند ده میلیونی از سوی شما بودند، چه بود؟

۵_ دلیل سفرهای خارجی شما که هیچ سمتی در این باره نداشتید چه بود؟ در حالی که شما مدیر ستادی بودید نه مدیر اجرایی! البته یک بار این موضوع در رسانه ها از شما مطالبه شد ولی شما به جای پاسخ گویی ،رسانه های مطالبه گر را به دستگاه های امنیتی معرفی کردید!
۶_ آقای هاشم زاده! چند نفر از دوستان و نزدیکان خود را در دستگاه های اجرایی و اداری استخدام کردید!؟ با خبر شدیم که برای استخدام نزدیکان شما در یکی از دستگاه ها مدیرکل آن دستگاه با رئیس سازمان وارد شور شدند و بارها جلسه گذاشتند که آیا بشود و یا نشود که در نهایت نان یک بدبخت را قطع کردند تا مطامع شما برآورده شود! چرا؟

۷_ لطفا میزان دارایی خود را قبل از دوران مدیریت واز زمان مدیریت تاکنون را اعلام نمائید تا در رسانه ها به اطلاع هم استانی ها رسانده شود. البته این بند از مطالبه پاسخ گویی آن از سمت شما اختیاری است و هدف متهم کردن شما به مسائل مالی نیست بلکه شفاف سازی است.
از آقای اسلامی استاندار مازندران نیز درخواست می شود تا با بررسی دقیق عملکرد دوران مدیریت چهار ساله هاشم زاده، برای شفاف سازی افکار عمومی آن را اطلاع رسانی نماید.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=73728

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.