تاریخ ارسال : ۳۰ آذر ۱۳۹۶ ساعت : ۱۱:۳۱ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

از حجم های قانونی برای تأمین مراجع پولی شهرداری استفاده شود

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از خبرنگار مهر، محمدرضا پورابراهیمی صبح پنجشنبه در دیدار با  شهردار کرمان با اشاره به اینکه در شهر کرمان طبق جمعیت، نسبتِ بودجه و اعتبارات به سرانه های خدمات شهری کمتر هست، اظهار داشت: سبب این اتفاق، تفاوت جمعیت رسمی و جمعیت حقیقی شهر کرمان هست.

پورابراهیمی اضافه کرد: این مشکل علاوه بر سرانه های خدمات شهری، در تعلیم و بهداشت هم وجود دارد و سبب آن این هست که بعضی شهروندان کرمانی درحالی که در کرمان سکونت دارند، در موقع عرضه آمار، به دیگر شهرها و روستاهای استان مراجعه می کنند.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی خطاب به شهردار کرمان اظهار داشت: عدم تناسب بین درآمدها و هزینه ها و رکود در ساخت وساز، باعث بروز مشکلاتی برای شهرداری ها بویژه شهرداری کرمان شده و شما در مرحله سختی وظیفه شهرداری کرمان را قبول دارید، اما با توجه به پیشینه کارشناسی و قدرت که در شما سراغ دارم، از پس این کار برمی آیید.

پورابراهیمی در ادامه، با اشاره به استفاده از روش های متفاوت برای تأمین مراجع پولی در شهرداری کرمان اهتمام کرد: شهرداری کرمان توان دارد در دل فعالیت های عمرانی، فعالیت های اقتصادی را نیز نگاه کند و با در نظر گرفتن فعالیت های اقتصادی در اجرای پروژه های عمرانی، انتفاع لازم را در کنار اجرا پروژه ببرد.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد:  ایجاد کمپانی های بزرگ زیرمجموعه ی شهرداری برای انجام فعالیت های متفاوت اقتصادی از دیگر سازکارها برای حل مشکلات پولی شهرداری هست.

رییس کمیسیون اقتصادی مجلس اظهار داشت: در مجلس شورای اسلامی برای حل مشکلات قانونی شهرداری ها بویژه در راستای تأمین بودجه، از هیچ تلاشی فروگذار نخواهیم کرد.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=79946

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.