تاریخ ارسال : ۰۶ بهمن ۱۳۹۶ ساعت : ۰۹:۳۹ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

از شایعه ضربه مغزی بازیگر زن سینما تا برپایی جشنواره تئاتر فجر

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان، فرهنگ و هنر در هفته گذشته شاهد رخدادهای، حاشیه ها و خبر ها متمایز و متنوعی بود که من جمله مهم‌ترین آنان می‌توان به شایعه ضربه مغزی الناز شاکردوست در فیلمبرداری دو طبقه روی پیلوت اشاره نمود.

برپایی جشنواره تئاتر فجر در تماشاخانه های شهر تهران و همزمان سایر شهرستان ها از دیگر خبر ها با اهمیت عرصه فرهنگ و هنر در هفته گذشته بود.

علاوه بر این طی هفته گذشته بازیگران زیادی نسبت به شیوه انتخاب بازیگران در سینما اعتراض خود را اعلام نمودند. این بازیگران وجود نقش فروشی، لابی بازی و دورهمی را یکی از معضلات کلیدی در شیوه انتخاب بازیگران در سینما دانستند.


کار کثیف روایتی از بیکاری جوانان هست/از دیدن فیلم‌های آپارتمانی احساس خفه‌گی می‌کنم

کارگردان فیلم “خرس” کارگردان فیلم “خرس” اظهار کرد: یکی از عللی که بیننده این فیلم را دوست خواهد داشت در این هست که مسئله کلیدی کار کثیف بیکاری جوانان هست.

خسرو معصومی نویسنده و کارگردان سینما که سال کنونی با فیلم “کار کثیف” خسرو معصومی نویسنده و کارگردان سینما که سال کنونی با فیلم “کار کثیف” در بخش سودای سیمرغ جشنواره حاضر گردیده در گفت‌وگو با خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان درخصوص تغییر مکان کاخ جشنواره فیلم به پردیس ملت اظهار کرد: من با ابزارها پردیس ملت آشنایی چندانی ندارم اما از نظر من برج میلاد برای کاخ جشنواره عالی بود.

برای رویت ادامه این اظهار کرد و گو اینجا کلیک کنید. 


روزهای داغ جشنواره تئاتر فجر زیر برف زمستانی تهران/چه نمایش‌های در روز سوم روی صحنه رفتند؟

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از خبرنگار میزان،  ، سومین روز از جشنواره تئاتر فجر در سالن های دولتی و خصوصی با استقبال تماشاگران از بخش های متفاوت جشنواره تمام شد.

برای رویت ادامه این گزارش اینجا  ابراهیم ابراهیمیان کارگردان فیلم سینمایی “دو طبقه روی پیلوت” اظهار کرد: هیچ اتفاق بزرگی نیفتاده هست و من خبر ضربه مغزی شدن الناز شاکردوست را تکذیب می کنم. 


خبر ضربه مغزی شدن الناز شاکردوست تکذیب شد

ابراهیم ابراهیمیان کارگردان فیلم سینمایی “دو طبقه روی پیلوت” ، در مورد خبر ها منتشر گردیده در مورد ضربه مغزی شدن الناز شاکردوست در صحنه فیلمبرداری این اثر اظهار کرد: هیچ اتفاق بزرگی نیفتاده هست و من خبر ضربه مغزی شدن الناز شاکردوست را تکذیب می کنم.

ابراهیم ابراهیمیان کارگردان فیلم سینمایی “دو طبقه روی پیلوت” در گفت‌وگو با خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان، کلیک کنید.

برای رویت ادامه این اظهار کرد و گو اینجا   درباره  آخرین فعالیت های هنری اش اظهار کرد: برای بازی در سریال “همسرایی” به کارگردانی حسین تبریزی قرارداد بسته ام که در این هفته در تهران کلید می خورد. 

نعیمه نظام‌دوست 23 کیلو وزن کم کرد/تا سه ماه آینده به 60 کیلو کاهش وزن دست می‌یابم

حضور نعیمه نظام‌دوست در مجموعه همسرایی/محله گل و بلبل مطمئنا ساخته می‌شود

نعیمه نظام دوست بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون در اظهار کرد و گو با خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان درباره  آخرین فعالیت های هنری اش اظهار کرد: برای بازی در سریال “همسرایی” مبحث سریال به فعالیت یک شرکت موسیقی برمی گردد که با مسائلی در کارشان روبه رو می گردند. بازیگر “باغ سرهنگ” درمورد تولید محله گل و بلبل  تصریح نمود: سری سوم “محله گل و بلبل” مطمئنا ساخته می گردد اما زمان شروع ضبط آن معلوم نیست.

بازیگر “باغ سرهنگ” درمورد تولید محله گل و بلبل  تصریح نمود: سری سوم “محله گل و بلبل” نظام دوست به وضع جسمانی خود بعد از عمل جراحی اشاره و گفته بود: وضعیتم بسیار عالی هست، ۲۳ کیلو وزن کم کردم اما هنوز هر غذایی را توان ندارم بخورم.

تا امروز همه چیز خوب هست و موردی وجود ندارد. طول معالجه من ۶ ماه هست و امروز وارد ماه سوم بعد از عمل گردیدم و تا ماه ششم دو مرتبه هم کاهش وزن خواهم داشت که پزشکم کاهش تا ۶۰ کیلو را حدس کرده هست. در مورد آخرین خبرها از سری جدید عموهای فیتیله ای اظهار کرد: قصدمان ساخت ژانر تازه ای از “عموهای فیتیله ای” بود به همین سبب تولید این مجموعه را در قالب سریالی با نام “دوقلوها” به تهیه کنندگی مهدی بصیری در سال ۹۷ و بعد از عید نوروز شروع می کنیم.

برای رویت ادامه این اظهار کرد و گو اینجا را به بیننده عرضه می دهیم که کانون کلیدی داستان را دو قلوها برعهده دارند.

عموهای فیتیله ای

دوقلوها نام جدید عموهای فیتیله‌ای شد/اضافه شدن بازیگران جدید به گروه ۳ نفره فروتن، گلی و مسلمی

محمد مسلمی بازیگر تلویزیون و سینما در اظهار کرد و گو با خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان در مورد آخرین خبرها از سری جدید عموهای فیتیله ای اظهار کرد: قصدمان ساخت ژانر تازه ای از “عموهای فیتیله ای” بود به همین سبب تولید این مجموعه را در قالب سریالی با نام “دوقلوها” این بازیگر در مورد سبب نامگذاری “دوقلوها” برای این برنامه اظهار کرد: دو شخصیت دوقلو در این مجموعه حاضر هستند و رخدادهای و مسائل متعددی توسط این دو شخص روی می دهد و قصه های جدید و متفاوتی را رقم می زنند که برای بیننده جذاب هست به همین سبب برای این برنامه نام دوقلوها گذاشته شد.

وی در مورد مبحث و فضای “دوقلوها” گفته بود: در مجموعه جدیدمان
فضای مفرح و شادی در مورد سبب مشارکت نکردن با مهران مدیری اظهار کرد: من بیشتر از همه بازیگرهایی که با مهران مدیری مشارکت کردند در کنار وی بودم.

این بازیگر در مورد سبب نامگذاری “دوقلوها” از “ساعت خوش” مشارکت ام با مهران مدیری شروع شد و تا “نوروز ۷۷”، “پلاک ۱۴”، “پاورچین”، “نقطه چین”، “شب های برره” و “مرد هزار چهره” ادامه پیدا نمود اما پس از ان مشارکت ما قطع شد و هیچگاه هم سبب آن را نفهمیدم.

برای رویت ادامه این اظهار کرد و گو اینجا وی در همین راستا اضافه کرد: مهران مدیری به همین شکل کار می کند یعنی وقتی نخواهد با کسی کار کند دیگر سراغش نمی رود.

سبب جدایی بازیگر شب‌های برره از مهران مدیری چه بود/سینمای کمدی اکشن را نابود کرده هست+عکس

مهران مدیری گفته دیگر نمی‌خواهد با من کار کند/ سالهای سال هم بگذرد هرگز به سمت مهران مدیری نمی‌روم

مختار سائقی بازیگر سینما و تلویزیون در اظهار کرد و گو با خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان هیچ کس هم نمی پرسد که به چه سبب برای بازی استفاده نمی توان البته از طریق یکی از دوستانم که رابطه نزدیکی با مهران مدیری دارد شنیدم که او گفته هست: دیگر نمی خواهم با “مختار سائقی” کار کنم اما سبب آن را هم نمی گویم. از “ساعت خوش” مشارکت ام با مهران مدیری شروع شد و تا “نوروز ۷۷”، “پلاک ۱۴”، “پاورچین”، “نقطه چین”، “شب های برره” و “مرد هزار چهره” بازیگر، تهیه کننده و کارگردان سینما و تلویزیون اظهار کرد: لادن طباطبایی به تصور این که دخترمان لجبازی می کند با شعار فرزند عزیز هست و تربیت آن عزیزتر دخترمان را تنبیه بدنی می کرد و دایم فرزندم را کتک می‌زد.

، سعید تهرانی بازیگر و علاوه بر این کارگردان و تهیه کننده تلویزیون و سینما هست که در سال ۱۳۵۲ در تهران متولد شده هست. هیچ کس هم نمی پرسد که به چه سبب برای بازی استفاده نمی توان البته از طریق یکی از دوستانم که رابطه نزدیکی با مهران مدیری دارد شنیدم که او گفته هست: دیگر نمی خواهم با “مختار سائقی” وی در مجموعه های تلویزیونی و فیلم های زیادی حاضر بود اما پس از یک برهه زمانی از فضای بازیگری فاصله گرفته و وارد عرصه تهیه کنندگی و کارگردانی شد و پس از ان ناگهان به صورت کلی از دنیای سینما و تلویزیون جدا شد.

برای رویت ادامه این اظهار کرد و گو اینجا  کنسرت بهنام بانی روز چهارشنبه ۴ بهمن ماه در سینما جهان نما شهر چالوس با حضور هواداران برگزار می گردد.

افشاگری بازیگر مرد سینما از زندگی شخصی‌اش با خانم بازیگر

، بهنام بانی خواننده موسیقی پاپ در ادامه کنسرت های استانی خود بعد از اتمام سی و سومین جشنواره موسیقی فجر با طرفدارانش در چالوس دیدار می کند.

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان،  تهیه کننده سریال رنج مخفی اظهار کرد: ۹۰ درصد از مراحل تولید سریال رنچ مخفی را پشت سر گذاشته ایم و در دهه فجر از تلویزیون پخش می گردد اما فیلمبرداری همزمان با پخش ادامه خواهد داشت.

در مورد آخرین مراحل تولید این سریال اظهار کرد: ۹۰درصد از مراحل تولید سریال “رنج پنهان” را پشت سر گذاشته ایم و این روزها فیلمبرداری در غرب تهران در لوکیشنی با نام ساختمان ساواک در حال انجام هست.

برای رویت ادامه این اظهار کرد و گو اینجا  ، فیلم سینمایی “خجالت نکش” به کارگردانی “رضا مقصودی” برای حضور در بخش سودای سیمرغ پذیرفته گردیده و سال کنونی شانس خود را برای اکتساب سیمرغ بلورین جشنواره با سایر رقبا می آزماید. 
 

برپایی کنسرت بهنام بانی در شمال کشور/طنین قطعه علاقه خاص در چالوس

رضا مقصودی که قبل تر به عنوان فیلمنامه نویس فعالیت پررنگی در سینما داشت سال کنونی به عنوان کارگردان کار اولی وارد جشنواره فیلم فجر شده و قصد دارد قدرت خود در عرصه کارگردانی را نیز بسنجد.

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان، من سالوادور نیستم، اخلاقتو خوب کن، همیشه پای یک زن در میان هست، مهر مادری، زخم زیتون، شیدا و لیلی با من هست من جمله آثار مطرحی هستند که مقصودی نگارش فیلمنامه آنان را بر عهده داشته هست.

برای رویت ادامه این گزارش اینجا رضا مقصودی سال ۱۳۴۰ در تهران به دنیا آمد. 

90 درصد از تولید رنج مخفی پشت‌سر گذاشته شد/شروع پخش مجموعه از دهه مبارک فجر

وی فارغ التحصیل رشته روزنامه نگاری از دانشگاه آزاد اسلامی سال (۱۳۷۳) خواهد بود.

رضا جودی تهیه کننده سریال “رنج پنهان” در اظهار کرد و گو با خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان در مورد آخرین مراحل تولید این سریال اظهار کرد: ۹۰درصد از مراحل تولید سریال “رنج پنهان” او کار سینما را از سال ۱۳۶۵ با نوشتن فیلمنامه و کارگردانی فیلم کوتاه “بالهای بیداری” و فیلمنامه نویسی در سینما را سال ۱۳۷۴ با “لیلی با من است” مشارکت “نهایت تبریزی” شروع نمود.

برای رویت ادامه این اظهار کرد و گو اینجا ، قبل از شروع جشنواره تئاتر فجر همه با توجه به نام های اعضای دبیرخانه جشنواره منتظر رویدادی بزرگ و فاخر در عرصه تئاتر بودند اما هرچه به برپایی جشنواره تئاتر فجر نزدیکتر گردیدیم این امیدها رنگ شکست خوردند. 

خجالت نکش

تجربه کارگردانی برای نویسنده لیلی با من هست/رضا مقصودی در پی اکتساب نخستین سیمرغ بلورین جشنواره فجر+عکس

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان، فیلم سینمایی “خجالت نکش” به کارگردانی “رضا مقصودی” حاشیه و شکست های جشنواره تئاتر فجر از همان روز اول و با نحوه انتخاب آثار بخش مرور شروع شد.

به گفته جشنواره هیات انتخاب هفتاد نفره طبق نظر جمعی آثار حاضر در بخش مرور را انتخاب می کردند اما در آخر مشخص گردید این اعضا زیادی از نمایش ها را ندیده اند.

در مورد این لیست و شور جمعی مورد ادعای جشنواره تئاتر فجر همین کافی هست که بگوییم بعضی از این اعضا حتی یکبار در سال هم پایشان به سالن های تئاتر باز نشده هست.

ضربه مهلک بزرگ جشنواره اما در روز پرده برداری از پوستر جشنواره اتفاق افتاد. پوستری که برگرفته از شکلک یا همان ایموجی های سرشناس فضای اینترنتی شکل گرفته بود و بر خلاف اصرار دبیرخانه بر مفهومی بودن آنان هیچ سنخیتی با نام جشنواره تئاتر فجر نداشت.

او کار سینما را از سال ۱۳۶۵ با نوشتن فیلمنامه و کارگردانی فیلم کوتاه “بالهای بیداری” و فیلمنامه نویسی در سینما را سال ۱۳۷۴ با “لیلی با من است” مشارکت “نهایت تبریزی”

برای رویت ادامه این اظهار کرد و گو اینجا

جشنواره تئاتر فجر

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از خبرنگار میزان،

برای رویت ادامه این گزارش اینجا  


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=84696

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.