تاریخ ارسال : ۲۹ آذر ۱۳۹۵ ساعت : ۱۱:۲۸ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

از غنی سازی ۹۰ درصدی تا تصویب کلیات برنامه ششم

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از خبرگزاری صدا و سیما؛ مطبوعات دوشنبه به دیدارهای مدیرکل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی با مقامات ایرانی در تهران پرداختند.
روزنامه ایران با تیتر “روز پرکار آمانو در تهران” با اشاره به دیدار روحانی و آمانو به نقل از رئیس جمهور نوشت:انتظار داریم این نهاد بین‌المللی در زمینه همکاری‌های فنی، انتقال فناوری صلح‌آمیز هسته‌ای و تجارت هسته‌ای نیز به وظیفه خود به خوبی عمل کند.
روزنامه جوان با تیتر “دستور روحانی غنی‌سازی تا ۹۰ درصد است” به نقل از رئیس سازمان انرژی اتمی در دیدار با آمانو نوشت: ایران ناقض برجام نخواهد بود ولی ‏دست ما هم بسته نیست و هر اقدامی که مقتضی باشد انجام خواهیم داد. ‏
روزنامه اطلاعات نیز تیتر “پایداری برجام در گرو پایبندی همه طرف‌ها به تعهداتشان است” را زد و نوشت: رئیس‌ جمهوری تاکید کرد که آژانس بین‌المللی انرژی اتمی ‌باید به همه ابعاد وظایف خود در چارچوب پایداری برجام عمل کند.
روز گذشته کلیات لایحه برنامه ششم توسعه به تصویب مجلس رسید و نمایندگان بررسی جزئیات این لایحه را آغاز کردند. 
روزنامه خراسان با تیتر “تصویب کلیات پس از یک سال اختلاف” نوشت: این لایحه به دلیل مخالفت مجلس با رویکرد دولت در ارائه لایحه حداقلی برای برنامه و تعیین جزئیات توسط خود دولت در کمیسیون تلفیق با تغییرات بنیادی مواجه شد.
روزنامه تعادل تیتر “برنامه ششم بر لبه تیغ ” را انتخاب کرد و از تلاش هشت ساعته پارلمان و تغییرات گسترده دولت در برنامه خبر داد.
موضوع طلب ۱۴ هزار میلیاردی از بابک زنجانی نیز بر دکه ها نشست.
روزنامه اعتماد با تیتر “طلب نفت از بابک زنجانی ۱۴ هزار میلیارد تومان است” به نقل از وزیر نفت نوشت: آن چه طبق نظر کارشناسی به وزارت نفت عودت داده شده حدود ۲ هزار میلیارد تومان است، اما آن چه که وزارت نفت از زنجانی طلب دارد بیش از ۵/۳ میلیارد دلار با سود پول است.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=34591

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.