تاریخ ارسال : ۳۰ خرداد ۱۳۹۶ ساعت : ۲۰:۳۳ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

از محل تبصره های قانونی برای اصلاح ، توسعه و بازسازی شبکه های آب و اجرای طرحهای فاضلاب هزینه می شود

معاون خدمات مشترکین و درآمد آبفاشهری مازندران، با اشاره به درج تبصره های ۶ و ۳ ، ۲ در قبض آب مشترکین گفت: از محل این تبصره ها برای اصلاح، توسعه و بازسازی شبکه های آب واجرای طرحهای فاضلاب هزینه می شود.

 

به گزارش شرکت آبفاشهری مازندران، مهندس مهدی لطفی، با تاکید بر اینکه تبصره های درج شده در قبوض آب ، قانونی و بر اساس مصوبات مجلس و شورای اقتصاد تعیین شده است، تصریح کرد: سازمان های نظارتی و بازرسی بر نحوه اجرای این تبصره ها نظارت مستمر دارند.

معاون خدمات مشترکین و درآمد آبفاشهری مازندران، افزود: تبصره دو شامل ۱۰درصد حق انشعاب آب و آب بهاء در شهرهایی که طرحهای فاضلاب در آنها در حال مطالعه واجراست،  می باشد.

مهندس لطفی ادامه داد: تبصره ۳ نیز براساس قانون ایجاد تسهیلات برای توسعه طرحهای فاضلاب و بازسازی شبکه های آب شهری با هدف افزایش مشارکت مالی مردم و سایر بخشها و ایجاد تسهیلات برای اجرای طرحهای آب و فاضلاب با  مجوز شورای اسلامی شهرها  و وزارت نیرو توسط شرکتهای آب و فاضلاب استانها به اجرا درمی آید.

وی، در خصوص تبصره ۶ اظهار داشت: به ازای هر مترمکعب مصرف آب، مبلغ یکصد و پنجاه ‌ریال به عنوان سهم آبفای روستایی محاسبه می شود که این امر نیز به استناد  قانون دریافت می شود.

معاون خدمات مشترکین و درآمد آبفاشهری مازندران، پرداخت قبوض آب توسط مشترکین را در امر خدمت رسانی مطلوب موثر دانست و گفت: مشترکین با پرداخت به موقع آب بهای خود، منجر به توسعه خدمات آبرسانی و فاضلاب در شهر ومحل زندگی خود می شوند.

وی، با اشاره به اینکه عدم پرداخت به موقع قبض آب، این شرکت را در ارایه خدمات با مشکل مواجه می سازد، اظهار داشت: از مشترکین تقاضا می شود براساس تاریخ درج شده در قبض نسبت به پرداخت آب بهای خود اقدام نمایند.

مهندس لطفی افزود: درصورت عدم پرداخت آب بها ، شرکت آب وفاضلاب شهری برابر بند ج-۳۹-۴ آیین نامه عملیاتی می تواند انشعاب املاک مشترکین بدهکار را قطع نماید.

وی تصریح کرد: در هنگام مراجعه مامورین این شرکت در صورتی که مشترک تمایل به پرداخت آنی بدهی خود  باشد، این  مامورین از طریق دستگاه کارت خوان بدهی مشترکین را دریافت می نمایند.

معاون خدمات مشترکین و درآمد آبفاشهری مازندران با تاکید بر اینکه مشترکین در هنگام مراجعه ماموران وصول، کارت شناسایی معتبر را رویت نمایند، گفت: این امر برای سهولت کار مشترک و صرفه جویی در وقت انجام می شود.

مهندس لطفی، خاطرنشان کرد: مشترکین خوش حساب یاری دهنده مجموعه شرکت آبفاشهری در اجرای طرحهای توسعه ای و عمرانی در بخش آب و فاضلاب هستند.

 

 


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=53803

برچسب ها:
, ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.