تاریخ ارسال : ۱۶ آبان ۱۳۹۴ ساعت : ۱۴:۵۶ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

استانداران غیر بومی در رعایت عدالت، موفق تر از استانداران بومی مازندران!

شلمچه نیوز از ساری- شعبان وفایی نژاد؛ این روزها بحث جنگ و جدال و اختلاف نظر بین مسئولین شهرهای مختلف استان مازندران پیرامون عملکرد استاندار داغ تر از هر زمانی است.

قصد تأئید و نه قصد تکذیب موضوع نیست اما اعتقاد راسخ بر این است که بسیاری از انتقادات در عملکرد استاندار ریشه در اختلافات قومی قبیله ای و شهربازی در تسویه حساب برای حل اختلافات دارد. همین امر باعث شده که نقد وبررسی زیادی در حساسیت بر عملکرد استاندار مازندران وجود داشته باشد.

در این ارتباط باید قبول کرد که اگر استاندار غیربومی بر مدیریت استان حاضر و حاکم باشد می تواند عدالت را بهتر و بیشتر رعایت و به اجرا درآورد و این همه مورد اعتراض و انتقاد و بهانه جویی نیز قرار نگیرد. اشاره به این موضوع می شود که اگر عدالت در همه ارکان جاری باشد مطمئناً حواشی در هیچ اموری انرژی ها و عملکردها را تحت شعاع خود قرار نخواهد داد.

اگرچه ۳۶ سال است که به هیچ یک از مدیران ساری در مسند مدیریت ارشد مازندران جایگاهی نداده اند و همواره بر همین اساس ساروی ها معترض و منتقد بوده و هستند اما بنده اعلام می دارم که بسیاری از استانداران بابلی هم نگاه ویژه ای به ساری در عمران وآبادانی داشته اند و برای تصدیق این مدعا از مهندس شفقت و یا دوران مدیریتی مهندس کشاورزیان و طاهایی به نیکی یاد می کنم که توجه مناسبی به مرکز استان شده بود حتی زمانیکه مهندس نریمان معاون عمرانی استانداری مازندران بر مسند کار بود یا مهندس ضامنیان مدیرکل دفتر شهری استانداری بود حساسیت خوبی نسبت به حل مشکلات مرکز استان داشته اند اما انتظار می رود که در تعیین استاندار آینده فراشهری عمل شود تا مسئله مهم و اجتناب ناپذیر عدالت محوری بیش از اینها در اداره امور استان و شهرها مورد اجرا قرار بگیرد.

 


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=5124

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.