تاریخ ارسال : ۱۳ مهر ۱۳۹۶ ساعت : ۱۱:۱۷ 1 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

استقبال از حضور احمدی نژاد در انتخابات مجلس

انتخاب: برخی گزارش ها و اخبار غیررسمی در روزهای اخیر در مورد قصد احمدی نژاد برای کاندیداتوری در انتخابات مجلس از گرمسار توجهات بسیاری را به خود جلب کرده است.  محمود صادقی عضو ارشد فراکسیون امید در این باره معتقد است که باید از چنین اتفاقی استقبال کرد و محمودی شاه نشین دیگر عضو فراکسیون امید بر این باور است که احمدی نژاد تنها از حوزه ی انتخابیه ای کاندیدا خواهد شد که می داند ۱۰۰ درصد از میدان پیروز بیرون خواهد آمد. 
صادقی: از حضور احمدی نژاد درانتخابات مجلس استقبال کنیم

محمود صادقی عضو فراکسیو امید مجلس ضمن بی اطلاعی از حضور احمدی نژاد درانتخابات مجلس یازدهم، گفت: از شورای نگهبان باید سوال کرد که احمدی نژاد را برای انتخابات مجلس تایید صلاحیت می کند یا خیر اما به هر حال قضاوت ها و ارزیابی های شورای نگهبان در همان زمان لحاظ می شود و ممکن است پیشینه و اتفاقات فرد بخشوده و پاک و متناسب با شرایط لحاظ  شود.

وی ادامه داد: بنده در دوره انتخابات ریاست جمهوری هم تاکید کرده ام که حضور و مشارکت در انتخابات حق شهروندی هر کسی است بنابراین باید از اعلام کاندیداتوری ایشان استقبال کرد.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس اعتقاد دارد باید محدودیت و موانع مشارکت به حداقل برسد تا همه جریان های مختلف طبق قانون با یکدیگر رقابت کنند.
 
محمودی شاه نشین: از این احمدی نژاد هر کاری که بگویید برمی آید

محمد محمودی شاه‌نشین در خصوص حضور احمدی نژاد درانتخابات مجلس یازدهم، عنوان کرد: احمدی نژاد مانند همان کسی است که گفته می شود از او هر کاری که بگویی بر می آید، با این حساب او قابل پیش بینی نیست.

وی گفت: رفتار احمدی نژاد نشان داده که نمی توان روی گفته های آن حساب کرد چرا که پیش از انتخابات ریاست جمهوری سال ۹۶ تاکید داشت  در انتخابات شرکت نمی کند اما در نهایت شاهد بودیم که ثبت نام کرد، بنابراین نمی توان حضور و عدم حضور او را در انتخابات مجلس پیش بینی کرد.

این نماینده مجلس در خصوص تایید صلاحیت احمدی نژاد درانتخابات مجلس از سوی شورای نگهبان اظهار داشت: اگر مباحثی که از او در قوه قضاییه مطرح است به نتیجه برسد قطعا رد صلاحیت خواهد شد اما اگر همچنان پرونده های احمدی نژاد در حد حرف و حدیث باقی بماند تصمیم گیری شورای نگهبان به نحو دیگر خواهد بود.

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس شورای اسلامی تاکید دارد که اگر احمدی نژاد درانتخابات مجلس ثبت نام کند از حوزه انتخابیه ای اعلام آمادگی می کند که قطعا پیروز شود.

محمودی شاه‌نشین گفت: بخشی از جامعه نوع تفکر و رویکرد احمدی نژاد را می پسندند و او با دقت تمام حوزه ای را انتخاب می کند که قطعا پیروز شود.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=68570

  • ناشناس ۱۳۹۶-۰۷-۱۳ - ۲۱:۳۰ - پاسخ دادن

    از نظر ما مردم :
    آقای احمدی نژاد عزیز و پاک ُ

    عاشق خداترین ُ عاشق امام زمان ترین ُ متفکرترین بااندیشه ترین خلاق ترین ُ باهوشترین ً زیرکترین ُ غیر قدرت طلب ترین ُ شجاع ترین ُ مدبرترین ُ ولایت مدارترین ُ مدیرترین ُ عاشق نظام ترین ُ عاشق امام ترین ً عاشق مقام معظم رهبری ترین ُ قانون مدارترین ُ پاک ترین ُ خالص ترین ُ صادق ترین ُعاشق مردم ترین ُ مبارک ترین برای نظام و مردم ُ یک عالمه برنامه ها و طرح های نوترین و بدیع ترین ُ وزین ترین ُ دقیق ترین ُ مناسبترین برای مردم و نظام ُُ عاشق اسلام ترین ُ عاشق انسان ترین ُ مسلط ترین ُ عالم ترین ُ آگاه ترین ُ خبره ترین و … بر همه مباحث ریز و درشت داخلی و خارجی ُ یک خبره ناب ترین در سیاست خارجی نظام ُ بخصوص در مصاحبه ها و گفتگوها با قدرترین خبرنگاران ُ قدرترین شبکه های در شت اندام امریکای و اروپایی ُ آسیایی و …. ساده زیست ترین ً غیر تشریفاتی ترین ُ مردمی ترین ُ بین مردم ترین ُ درقلب مردم ترین ُ بی حزب ترین و بی دسته ترین ُ بی وابسته ترین ُ انتقاد پذیرترین ُ دادن آزادی انتقاد ترین ُ با ادب ترین ُ با نزاکت ترین نسبت به مردم و حتی مخالفان و منتقدان خود ُ رعایت ادب ترین نسبت به دولت قبل و دولت های قبل ُ بی شعار دادن ترین و بشتر عمل کردن ترین ُ عامل ترین نسبت به همه وعده هایش ُ خندان ترین و هیچ وقت عبوس نبودن ترین نسبت به ملت و نظام و انسان های ایران و جهان ُ عبوس ترین خشن ترین محکم ترین با استقامت ترین و …. نسبت به دشمنان نظام و ملت و مقام معظم رهبری ُ گسترش دوستی ترین با نظام ها و دولت ها و ملت های مظلوم و مورد ستم و انقلابی در جهان ُ اهیمت ندادن ترین به کشورهای زورگو مستکبر جنایتکار جهان ُ اسراییل ستیز ترین ُ تشخیص دوست و دشمن ترین ُ مورد بدترین ُ اهانت ها ُ تخریب ها تهمت های ناروا قرار گرفتن ُ از طرف اصلاح طلبان دیکتاتور ُکارگزاران دیکتاتور ُ اعتدالیون دیکتاتور و اصول گرایان بی عرضه ُ احزاب و دسته ها و امریکا و اروپای جنایت کار مستکبر و اسراییل غاصب ُ و دارای یک عالمه صفات نیکوترین ُ رییس جمهور بود و انشا‌ ء الله ددوره بعدی انتخابات یعنی سال ۱۴۰۰ با بالاترین رای ُ رییس جمهور عزیز ما مردم خواهد بود .

  • دیدگاه شما

    معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.