تاریخ ارسال : ۰۲ مهر ۱۳۹۵ ساعت : ۱۳:۳۲ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

استقبال از دو ورزشکار گنبدی مسابقات پارالمپیک

مراسم استقبال از ورزشکاران گنبدی پارالمپیک ریو ۲۰۱۶ برگزارشد.

به گزارش خبرنگار شلمچه نیوز(سیدعلی کریمیان) از گنبدکاووس، فرماندار ویژه گنبدکاووس در مراسم استقبال از دو ورزشکار پارالمپیکی گنبدکاووس گفت: ورزش با کمترین هزینه حس شادمانی و نشاط را به جامعه هدیه می دهد و من افتخار می کنم که به عنوان نماینده دولت این عزیزان به میدان گاهها قهرمانی حاضر شدند.

عبدالقدیر کریمی مسابقات پارالمپیک را قابل مقایسه با هیچ مسابقه ورزشی از نظر اهمیت ندانست و افزود: صرف حضور کشورها در این مسابقات افتخاری بزرگ است و شهر گنبدکاووس در حوزه ورزش ظرفیتهای بسیاری داردکه ما شاهد افتخار افرینی جوانان هستیم.

%d8%a7%d9%84%d9%85%d9%be%db%8c%da%a900

در این مراسم رئیس اداره ورزش و جوانان گنبدکاووس نیز گفت: هر چه می گذرد ما شاهد اتفاقات خوب در ورزش گنبد در کشور و جهان هستیم.

ابراهیم غفاری افزود: برای اولین بار است که  از عرصه ورزش استان گلستان بانویی به مرحله پارالمپیک حضور کرده و همچنینن ارش خرمالی نیز به افتخار قهرمانی دست پیدا می کند.

گفتنی است آرش خرمالی در رشته والیبال نشسته آقایان به همراه هم تیمی های خود توانست به مقام قهرمانی این مسابقات دست پیدا کند و همچنین زهرا دانایی طوس با تیم والیبال نشسته بانوان در جایگاه پنجمی جهان را از آن خود کرد که آن را می توان اولین قدم برای حرکت قهرمانی ورزش بانوان دانست.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=25699

برچسب ها:
, , , ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.