تاریخ ارسال : ۳۰ بهمن ۱۳۹۴ ساعت : ۱۸:۲۱ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

استقلال به صدر جدول رفت+ سایر نتایج جدول لیگ

روز دوم از هفته بیست و یکم لیگ برتر فوتبال با انجام ۵ دیدار به پایان رسید که در مهم ترین مسابقه تیم فوتبال استقلال تهران حریف تبریزی خود را با ۲ گل شکست داد.

به گزارش شلمچه نیوز، دیدار تیم های فوتبال استقلال و گسترش فولاد از ساعت ۱۵:۳۰ امروز جمعه در ورزشگاه آزادی تهران آغاز شد که در پایان شاگردان پرویز مظلومی موفق شدند به پیروزی ۲ بر یک دست پیدا کنند و مجددا به صدر جدول رده بندی برگردند. سجاد شهباززاده(۳۲) و محسن کریمی(۴۳) برای استقلال و شهرام گودرزی(۹۲) برای گسترش گل زدند. محمد ابراهیمی در دقیقه ۲۹ یک ضربه پنالتی را برای گسترش فولاد از دست داد.

دیدار تیم های فوتبال استقلال و گسترش فولاد در شرایطی آغاز شد که بیش از ۵۰ هزار تماشاگر در ورزشگاه آزادی حضور داشتند و در طول بازی بر تعداد این تماشاگران اضافه شد و در نهایت بیش از ۶۰ هزار تماشاگر در آزادی حاضر شدند. ضمن اینکه فرهاد مجیدی نیز در ورزشگاه حاضر بود. این دیدار با حملات دو تیم اغاز شد اما استقلال با حمایت تماشاگرانش حملات خطرناک تری داشت. در دقیقه ۱۲ بازی نورافکن روی یک ضربه ایستگاهی جدیترین تهدید را صورت داد اما گسترش فولاد هم با یک ضربه سر بلافاصله جواب این تهدید را داد.

در دقیقه ۲۹ گسترش فولاد تبریز صاحب یک ضربه پنالتی شد که ابراهیمی آن را از دست داد و رحمتی به خوبی مانع ورود توپ به دروازه شد. استقلال که نمی خواست با حضور پرتعداد تماشاگرانش با تساوی به رختکن برود روی دو موقعیت به دو گل رسید. ابتدا سجاد شهباززاده در دقیقه ۳۲ با یک چرخش زیبا از پشت محوطه جریمه با شوتی محکم دروازه حریف را باز کرد و در حالی که گسترش برای رسیدن به گل تساوی تلاش می کرد، محسن کریمی در دقیقه ۴۲ پاس خوب جابر انصاری را به گل دوم تبدیل کرد تا آبی پوشان با یک برتری قاطع به رختکن بروند. با شروع نیمه دوم گسترش فولاد نبض بازی را در اختیار گرفت و استقلال را در زمین خودش گرفتار کرد. در دقیقه ۴۷ تیم تبریزی می توانست به گل اول دست پیدا کند اما سیدمهدی رحمتی توپ را مهار کرد.

استقلال که با یک برتری خوب به رختکن رفته بود در دقایق ابتدایی نیمه دوم سعی در آرام کردن بازی داشت اما گسترش فولاد حملات زیادی را روی دروازه حریف پی ریزی کرد. در یکی از این حملات توپ ارسالی روی دروازه استقلال را رحمتی مهار کرد اما محمد نصرتی مدافع پیش تاخته گسترش با رحمتی برخورد کرد و همین امر موجب درگیری دو بازیکن شد که نصرتی به خاطر ضربه زدن به گلوی رحمتی در دقیقه ۵۸ با کارت قرمر مستقیم اخراج شد و رحمتی هم کارت زرد گرفت.

استقلال در دقیقه ۶۵ می توانست به گل سوم دست پیدا کند. در این دقیقه جابر انصاری در موقعیتی تک به تک دروازه بان را هم از پیش رو برداشت اما تعلل بیش از اندازه باعث شد مدافعان گسترش توپ را دفع کنند. گسترش فولاد با اینکه یک بازیکن کمتر داشت اما حملات زیادی را روی دروازه استقلال انجام داد. با این حال کم تعداد بودن آنها در خط حمله اجازه نداد دروازه رحمتی با تهدید جدی مواجه شود. با این حال این پایان کار نبود و گسترش در دقیقه ۹۲ توسط شهرام گودرزی یکی از گل ها را جبران کرد اما در نهایت آبی های تهران با پیروزی برابر گسترش فولاد با ۳۹ امتیاز به صدر جدول بازگشتند.

نتایج ۴ دیدار دیگر امروز:
سیاه جامگان مشهد ۱ …………………..پدیده مشهد ۱

ملوان انزلی  ۰ ………………………..راه‌آهن تهران ۰

استقلال اهواز ۰ …………………….نفت تهران ۱

صبای قم ۱٫٫٫٫٫٫٫٫٫٫٫٫٫٫٫ استقلال خوزستان۱

جدول لیگ برتر (۹۴-۹۵) – جام خلیج فارس

لیگ برتر جام خلیج فارس
تیم بازیها برد مساوی باخت گل زده گل خورده تفاضل گل امتیاز
۱ استقلال ۲۱ ۱۰ ۹ ۲ ۳۱ ۱۸ ۱۳ ۳۹
۲ استقلال خوزستان ۲۱ ۱۰ ۸ ۳ ۲۲ ۱۰ ۱۲ ۳۸
۳ پرسپولیس ۲۱ ۹ ۸ ۴ ۳۱ ۲۳ ۸ ۳۵
۴ ذوب آهن ۲۱ ۸ ۱۰ ۳ ۲۶ ۱۴ ۱۲ ۳۴
۵ سایپا ۲۱ ۱۰ ۴ ۷ ۲۱ ۱۷ ۴ ۳۴
۶ نفت تهران ۲۱ ۸ ۸ ۵ ۲۲ ۱۷ ۵ ۳۲
۷ تراکتورسازی ۲۱ ۷ ۱۰ ۴ ۲۲ ۱۶ ۶ ۳۱
۸ صبای قم ۲۱ ۷ ۹ ۵ ۱۹ ۱۷ ۲ ۳۰
۹ گسترش فولاد ۲۱ ۷ ۷ ۷ ۲۰ ۱۷ ۳ ۲۸
۱۰ پدیده ۲۱ ۶ ۸ ۷ ۲۱ ۲۷ ۲۶
۱۱ سپاهان ۲۱ ۵ ۱۰ ۶ ۲۰ ۲۱ ۲۵
۱۲ ملوان ۲۱ ۴ ۹ ۸ ۱۳ ۱۹ ۲۱
۱۳ فولاد ۲۱ ۵ ۶ ۱۰ ۱۶ ۲۶ -۱۰ ۲۱
۱۴ سیاه جامگان ۲۱ ۵ ۵ ۱۱ ۱۴ ۲۱ ۲۰
۱۵ راه‌آهن ۲۱ ۳ ۹ ۹ ۱۵ ۲۳ ۱۸
۱۶ استقلال اهواز ۲۱ ۱ ۶ ۱۴ ۱۱ ۳۸ -۲۷ ۹

لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=11638

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.