تاریخ ارسال : ۲۰ فروردین ۱۳۹۵ ساعت : ۱۹:۵۰ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

استقلال خوزستان صدرنشین شد و جشنواره گل تیم دایی

استقلال خوزستان با شکست دادن استقلال اهواز موقتا صدرنشین لیگ برتر شد.

به گزارش شلمچه نیوز، در شروع مسابقات هفته بیست و پنجم لیگ برتر تیم فوتبال استقلال خوزستان توانست با شکست دادن استقلال اهواز موقتا به صدر جدول لیگ برسد.
دربی دو تیم هم نام و هم شهری امروز در حالی برگزار می شد که استقلال خوزستان برای قهرمانی می جنگد و استقلال اهواز به فکر بقا در لیگ برتر است. همان طور که پیش بینی می شد استقلال خوزستان این مسابقه را برد. استقلال خوزستان در دقیقه ۶۹ توسط حسن بیت سعید به گل رسید و با همین یک گل سه امتیاز را گرفت.
در مسابقه همزمان تیم سیاه جامگان یکی از تیم های انتهای جدول میزبان فولاد بود. سیاه جامگان با اینکه در خانه بازی می کرد اما به فکر گرفتن حداقل امتیاز بود تا بتواند از تیم پایینی خود یک امتیاز هم که شده فاصله بگیرد. اما فولادی ها به این تیم اجازه ندادند با امتیاز زمین را ترک کند. فولاد در دقیقه ۸۵ توسط اسماعیل شریفات به گل رسید و سه امتیاز را گرفت. فولادی ها البته خودشان هم خطر سقوط را احساس می کنند چراکه تا پیش از این بازی در رده دوازدهم بودند و با وجود برد، همچنان در همین رده هستند. فاصله ۵ امتیازی فولاد با تیم بالای سرش اجازه نداد که این تیم در جدول بالا برود. اما همین که فولاد ۲۸ امتیازی شد و با تیم پایینی خود فاصله ۵ امتیازی گرفت خودش برای این تیم جای امیدواری دارد که در لیگ ماندگار شود.
گسترش فولاد و راه آهن هم امروز به مصاف هم رفتند که گسترش فولاد با پیروزی ۳-۲ مقابل حریف اجازه نداد راه آهن ته جدولی حتی یک امتیاز بگیرد. این مسابقه در تبریز برگزار می شد و تا آخرین دقایق با تساوی ۲-۲ پیش می رفت.
 اما گل دقیقه ۹۰ محمد ابراهیمی سه امتیاز را به حساب گسترش فولاد واریز کرد. این بازی در حالی برگزار می شد که مگنو باتیستا بازیکن گسترش فولاد در دقیقه ۶۱ از زمین اخراج شده بود.
در آخرین مسابقه نیز صبای قم میزبان سایپا بود که به برتری پرگل ۴ بر صفر دست یافت. اکبر صادقی و فرید کریمی هر کدام دو گل به ثمر رساندند تا تیم دایی برابر تیم آقامعلم به یک برد ارزشمند برسد.

لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=14360

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.