تاریخ ارسال : ۱۳ آبان ۱۳۹۶ ساعت : ۱۰:۰۳ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

استکبار‌ستیزی راهبرد غیرقابل تغییر انقلاب اسلامی است

شهروز برزگر در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در ارومیه با اشاره به تسخیر لانه جاسوسی توسط دانشجویان و دانش آموزان اظهار کرد: دانشجویان و دانش آموزان با ایمان و غیور میهنمان به کمک درایت های مدبرانه امام خمینی(ره) در ۱۳ آبان ماه ۵۸ موفق به تسخیر سفارت آمریکا شدند و این اتفاق مهر بطلانی بر دخالت و دست‌اندازی های استکبار جهانی بود.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی بیان کرد: دانش آموزانی که هنگام تبعید امام خمینی (ره) در سال ۱۳۴۲ خردسالانی بیش نبودند سال‌ها بعد غیور مردانی در این خاک شدند که بر ظلم و بیداد شوریدند.

وی افزود: آنان درس را نه در پشت نیمکت‌های چوبی کلاس و نه بر تخته سیاه آن بلکه بر صفحه سپید پیشانی مردمان زجرکشیده در کوچه و بازار آموختند و خود را مجزا از جریان انقلاب نمی‌دانستند و آن روزها همه از پیر و جوان، زن و مرد وکودک در اعتصاب و راهپیمایی شرکت می‌کردند.

برزگر گفت: سیزده آبان در تاریخ انقلاب اسلامی برگی زرین و مقطعی حساس و مناسبتی پرخاطره است و در چنین روزی بود که فرزندان امام در مقابل دانشگاه تهران و خیابان‌های اطراف با شعار درود بر خمینی، مرگ بر شاه، پایه‌های حکومت را به لرزه در آورده و با گلوله‌های مأموران شاه به خاک و خون غلتیدند و دعوت حق را لبیک گفتند.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: استکبارستیزی وظیفه دینی همگان و یکی از بارزترین ویژگی‌ها و آرمان غیرقابل تغییر انقلاب اسلامی و محکمات نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.

برزگر تصریح کرد: عمل به این تکلیف الهی و انقلابی با ایستادگی و مقاومت در برابر خوی استکباری نظام سلطه و نفی هرگونه زورگویی،زیاده‌خواهی و افزون‌طلبی، بالندگی بیش از پیش نظام کارآمد دینی و عزّت و شرف روز افزون محور مقاومت و سعادت مردم شریف و متدین ایران را در پی داشته خواهد داشت.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=73199

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.