تاریخ ارسال : ۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت : ۱۰:۳۵ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

استکبار جهانی اصلی‌ترین منشأ صدور تروریسم است

معاون ستاد کل نیروهای مسلح گفت:  استکبار جهانی اصلی‌ترین منشأ صدور تروریسم است و ادعای مبارزه دستگاه‌های استکباری با تروریسم دروغ بزرگی است.

به گزارش شلمچه نیوز، سردار سیدمسعود جزایری در گفت‌وگو با پایگاه خبری‌تحلیلی هابیلیان(خانواده شهدای ترور کشور) درباره برخورد دوگانه آمریکا با تروریسم گفت: آمریکا از طرفی اعلام می‌کند که ما با تروریست خوب و بد مواجه هستیم و از طرف دیگر تلاش می‌کند که افکار عمومی متوجه نیت‌های شوم او نشوند.

سخنگوی ارشد نیروهای مسلح، مبارزه با تروریسم و جریان‌های تروریستی دولتی را کار سخت و دشواری دانست و افزود: ما از ناحیه تروریسم در اوایل انقلاب به‌شدت دچار خسارت شدیم و تابه‌حال جمع زیادی از شهروندان ما قربانی اقدامات تروریستی شده‌اند.

رئیس ستاد تبلیغات دفاعی جمهوری اسلامی ایران تاکید کرد: ما باید بپذیریم در معرفی شهدای ترور کوتاهی کرده‌ایم. برای همین نهادهای مردمی و دستگاه‌های مسئول باید تلاش چند برابر داشته باشند تا از یک طرف قربانیان تروریسم را معرفی کنند و به جامعه امروز و فردا نشان داده شود که در کشور ما چه اتفاقات پلید تروریستی و عمدتاً با منشأ بیگانه و خارجی صورت گرفته و از این طریق به جهانیان هم نشان داده شود که ایران به‌عنوان قربانی بزرگ تروریسم چگونه در گفتمان رژیم‌های سلطه به‌عنوان کشور حامی تروریسم تلقی می‌شود. در واقع تلاش اصلی ما باید نشان‌دادن این تضاد و تناقض بزرگ باشد.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=15332

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.