تاریخ ارسال : ۲۰ تیر ۱۳۹۶ ساعت : ۱۱:۵۵ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

اسعدیان: به دنبال ثبت قانونی صنوف جدید هستیم

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از خبرنگار فرهنگی باشگاه خبرنگاران پویا، نشست رسانه ای اعضای هیئت مدیره جدید خانه سینما صبح امروز سه شنبه ۲۰ تیرماه با حضور علی قائم مقامی ، همایون اسعدیان، فاطمه معتمد آریا در سالن سیف الله داد خانه سینمای برگزار شد.

همایو اسعدیان رئیس هیئت مدیره خانه سینما در این نشست گفت: جشن خانه سینما همانطور که در جریان هستید به صورت دیگری اجرا می شود. آکادمی جشن خانه سینما تشکیل شد و به وسیله آن جشن برگزار خواهد شد. یکی از طرح هایی که برنامه ریزی شد طرح صنوف بود. طرح بیمه تکمیلی چیزی حدود ۴میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان اعتبار نیاز داشت. وقتی طرح شفاف سازی صنوف صورت بگیرد با خیال آسوده تری می توانیم برنامه ریزی کنیم. تمام تلاش هئیت مدیره صنوف این است که افرادی که نمی توانند حق عضویت را بپردازند عضو باشند.

وی ادامه داد: با صنوف مختلف دیدار داشتیم مشکلاتشان را شنیدم و قرار است در آینده با صنوف بیشتر دیدار داشته باشیم. با توجه به تغییراتی که مدرسه ملی سینما پیدا می کند امیدواریم بتوانیم مشکلات را حل کنیم. ما باورمان در هئیت مدیره بر این است که باید بیمه فیلم های سینمایی است و امیدواریم با تعامل بانک های طرف قرارداد بتوانیم این مهم را محقق کنیم. ما در  خانه سینما تنها یک صنف مثلا کارگردانان داریم. به دنبال ثبت قانونی صنوف جدید هستیم مثلا صنف جلوه های ویژه. متاسفانه یک صفحه اینستاگرامی وجود دارد که هیج ربطی به خانه سنیما ندارم. ما اگر بخواهیم صفحه ای را دایر کنیم اطلاع می دهیم.

در حال به‌روزرسانی….


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=56383

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.