تاریخ ارسال : ۱۸ مهر ۱۳۹۵ ساعت : ۲۱:۲۴ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

اصرار داریم بازی ایران پخش نشود

  رئیس سازمان بسیج ورزشکاران کشور گفت: فدراسیون کنونی فوتبال در عمل انجام شده قرار گرفته است و بی تدبیری  کفاشیان رئیس سابق فدراسیون فوتبال وضعیت فعلی را ایجاد کرده است.

به گزارش شلمچه نیوز، سردار داود آذرنوش درباره برگزاری دیدار ایران و کره جنوبی در روز تاسوعا اظهار داشت:اساس برگزاری این بازی در روز تاسوعا مشکل دارد. این موضوع در زمان فدراسیون گذشته فوتبال تصویب شده است و باید گفت که مسئولان آن فدراسیون در آن زمان بی تدبیری کرده اند؛ آنها باید موضوع را پیگیری می کردند چرا که یک سال زمان داشتند.

وی با بیان اینکه  اظهار داشت: فدراسیون کنونی فوتبال در عمل انجام شده قرار گرفته است و بی تدبیری  کفاشیان رئیس سابق فدراسیون فوتبال وضعیت فعلی را ایجاد کرده است.ما هم با زمان برگزاری مسابقه فوتبال ایران و کره جنوبی که در شب شهادت حضرت اباعبدالله الحسین (ع) است مخالفت کردیم اما چون در عمل انجام شده قرار گرفته ایم، گفتیم که اگر قرار است بازی برگزار شود، آن را پخش تلویزیونی نکنید.

آذرنوش افزود:ما به فدراسیون فوتبال  نامه زدیم که این بازی را پخش مستقیم نکنید و هنوز هم بر این امر مصّر هستیم؛ با پخش نکردن این بازی از تلویزیون هیچ اتفاقی نمی افتد و اتفاقا پخش مستقیم این بازی در شب عاشورا، هیچگونه توجیهی ندارد.مردم بعد از عاشورا می توانند بازی و اخبار آن را ببینند.

کاپ

 


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=26763

برچسب ها:
, , ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.