تاریخ ارسال : ۰۷ اسفند ۱۳۹۴ ساعت : ۱۶:۰۴ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

اصلاح‌طلبان هم اکنون آزادانه در حوزه‌های رای‌گیری کارت تبلیغاتی توزیع می‌کنند

فروزنده

کاندیدای انتخابات مجلس دهم گفت: اصلاح‌طلبان در برخی از حوزه‌های رأی‌گیری اقدام به توزیع کارت‌های تبلیغاتی کرده‌اند.

به گزارش شلمچه نیوز، لطف‌الله فرزونده کاندیدای انتخابات مجلس دهم در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری تسنیم، اظهار داشت: در ایام تبلیغات شاهد بودیم که نسبت به تبلیغات اصول‌گرایان در سطح شهر تهران کم لطفی می‌شد.

وی افزود: بیش از ۴۰۰ بنر مربوط به تبلیغات این گروه از سطح شهر جمع شد و شب آخر تقریباً اثری از بنرهای تبلیغاتی زرد رنگ این گروه وجود نداشت، همه پوسترهای تبلیغاتی جمع آوری شده بود در حالی که پوسترهای جریان رقیب روی دیوارها و کف خیابان‌ها بود.

وی خاطرنشان کرد: این موضوع را چندین بار به فرماندار تهران متذکر شدیم.

فروزنده درباره برخی تخلفات رخ داده در برخی از حوزه‌های رأی‌گیری نیز گفت: علیرغم بی مهری به اصولگرایان، از آن طرف اخباری به ما رسیده است مبنی بر اینکه اصلاح طلبان حتی هم اکنون آزادانه در برخی از حوزه‌های رأی‌گیری اقدام به توزیع کارت‌های تبلیغاتی کردند که این مسئله به خصوص در مناطق ۱ تا ۶ دیده شده است.

وی با اشاره به اینکه ما حتماً به شورای نگهبان و وزارت کشور شکایت می‌کنیم، افزود: از مسئولان اجرایی می‌خواهیم جلوی این روند را بگیرند و با تخلفات به طور جدی برخورد کنند، انتخابات باید سالم و قانونی برگزار شود. تمام تلاش ما بر اجرای قانون بوده است و امیدواریم مسئولان اجرایی نیز به این مسئله توجه کنند و با هر تخلفی به‌خصوص تخلفاتی که امروز از سوی برخی اصلاح طلبان در برخی از حوزه‌های رأی صورت می‌گیرد، برخورد جدی کنند.

کاندیدای انتخابات مجلس دهم از وزارت کشور خواست مانع از ادامه این روند شود.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=12135

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.