تاریخ ارسال : ۲۷ مهر ۱۳۹۶ ساعت : ۱۰:۲۳ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

اطاعت محض از ولی ‌فقیه رمز موفقیت و عزت انقلاب اسلامی است

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از خبرنگار مهر، سردار علی اصغر عباسقلی‌زاده شامگاه چهارشنبه در همایش گرامیداشت یاد و خاطره شهدای مدافع حرم آذربایجان شرقی اظهار داشت: هدایت رهبر معظم انقلاب اسلامی بود که با تشکیل لشکر میلیونی تکلیف مسلمانان را مشخص کرد و توانست کدخدای دهکده جهانی را سر جایش بنشاند و اکنون این شهدا هستند که مدیون ولایت هستند و اگر نام شهدا به شهدا گفته می شود به برکت تبعیت از ولایت فقیه است.

عباسقلی زاده با بیان اینکه شهید حججی و خانواده وی ملت ایران را در دنیا سربلند و سرافراز کردند، اظهار کرد: خوشحال و مفتخر هستیم که امروز همه اقشار جامعه قدر و منزلت شهدای مدافع حرم را درک کرده‌ و برای برگزاری برنامه های مختلف پیشتاز شده اند.

جانشین فرماندهی سپاه عاشورا با بیان اینکه انقلاب اسلامی ما متأثر از انقلاب حسینی توسط امام خمینی (ره) پایه گذاری، مدیریت و پیروز شده است، گفت: انقلاب اسلامی امتحانی برای ثابت کردن حسینی یا یزیدی بودن بود که بر اساس فرموده آیت الله بهجت(ره) این انقلاب ثابت کرد که ما حسینی هستیم. به لطف خداوند و مردم فهیم، تمام بحران ‌ها با تأثیرگرفتن از عاشورا، تمسک به اهل ‌بیت و اطاعت از ولی‌ فقیه مرتفع و منجر به بقای انقلاب اسلامی شد.

وی با تأکید بر اینکه رمز موفقیت انقلاب اسلامی و تداوم عزت دنیوی و اُخروی ایران تاکنون، اطاعت محض از ولی ‌فقیه بوده، گفت: در همه برهه ‌ها، هر وقت که مطیع رهبر بودیم همه مشکلات حل‌ شده اما وقتی از فرمان ایشان خارج‌ شده یا کوتاهی کردیم دچار مشکلات عدیده‌ ای شده‌ ایم.

عباسقلی زاده افزود: توطئه های دشمنان جمهوری اسلامی اگر در هر کشور دیگری اعمال می شد، آن کشور تا به حال صدهابار ساقط شده بود، ولی مردم فهیم ایران اسلامی با تاسئ از سیره معصومین(ع) و اطاعت از ولی فقیه همه توطئه ها را نقش بر آب کردند.

وی با تاکید بر اینکه اگر در همه زمینه های سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و سایر حوزه ها از ولی فقیه پیروی کنیم موفق خواهیم بود، گفت: یکی از دلایل اصلی که دنیای اسلامی را دچار مشکل می سازد و عامل همه شکست ها، عدم اطاعت و پیروی مستقیم از ولی فقیه است؛ اینکه حرامیان در حال کشتار مدافعان حرم هستند، علتش ریشه در رگ و خون یزیدیان زمان امام حسین (ع) دارد.

عباسقلی زاده تصریح کرد: شهدا حجت بزرگ خدا روی زمین هستند و شهید حججی حجت همه شهدا بوده که توانسته اثرگذاری زیادی روی مردم داشته باشد.

وی با بیان اینکه شهادت امام حسین(ع) به دلیل بی بصیرتی مردم آن زمان بود و اکنون نیز چنین است گفت: همیشه گفته‌ ایم که ملت ایران کربلایی بوده و دلیل این ادعا همان رفتار ملت در دفاع مقدس و حرکت‌های انقلابی است که از خود نشان دادند و این مصداق بارز همه ادعاهایمان است؛ به شهادت رساندن شهدای مدافعان حرم، کار حرامیان و یزیدیان زمان است و شهادت، کار حسینیون زمان است.

جانشین فرماندهی سپاه عاشورا ادامه داد: در دوران دفاع مقدس، رفتار رزمندگان غیور ما که آب و غذای خود را به جای خواب خود به اسراء می دادند در مقابل رفتار سخیف بعثی ها فراموش شدنی نیست و اکنون نیز در جبهه مقاومت همین صحنه ها را مشاهده می کنیم.

وی با بیان اینکه فرمان رهبر انقلاب برای مبارزه با حرامیان در جبهه مقاومت، ریشه قرآنی دارد، اظهار کرد: اگر رهبر فرزانه ما فریاد می زند که ما با دشمن هیچ مذاکره و سر صلح نداریم، ریشه قرآنی دارد چرا که خداوند به‌ صراحت فرموده است که اگر گروهی با دین مشکل داشته باشد، نباید به او اعتماد کرد و به گفت‌ و گو پرداخت و اکنون ولی ‌فقیه مسلمین نیز همین دستور را دادند.

عباس‌قلی زاده تاکید کرد: اگر فرمان امام راحل صادر نمی شد و اگر با حرامیان و خوارج زمان مقابله نمی کردیم، اکنون شرمنده شهدا شده بودیم و نمی توانستیم بگوییم حسینی و زینبی هستیم. اکنون این عزت و اقتدار را مدیون رهبر معظم انقلاب اسلامی هستیم. چگونه می‌شود دشمنان به حرمین شریفه وارد شوند و ما چیزی نگوییم و این همان روحیه انقلابی و رهنمود امام راحل بوده که بر ما واجب شده است.

وی با اشاره به اینکه داعشیان مسلمانان سنی و شیعه را می کشند، گفت: آیا اماکنی که داعش نابود می کند مساجد و کلیساها نیست!؟ این در حالی است که دیانت داعشیون، ادعایی بیش نیست؛ در مقابل خوارج زمان، فقط مسلمانان اهل سنت و شیعه ایستاده‌ اند؛ ضربه‌ ای که داعش، وهابیون و سلفی ‌ها به اسلام وارد آورده‌ اند، باعث آبروریزی اسلام شده است.

این مسئول متذکر شد: داعش اگر مسلمان است چرا یک زمانی، به افرادی که نماز نمی خواندند شلاق می زدند ولی الان از کسانی که نماز نمی خوانند پول می گیرند؟ دشمن با ظاهر دین اسلام کاری ندارد بلکه با اسلام ناب محمدی (ص) مشکل‌ دارد چراکه اگر چنین بود نباید با سعودی ها دوست می بودند.

جانشین فرماندهی سپاه علاشورا با بیان اینکه اگر فرمان رهبر انقلاب در سال ٩٠ نبود اکنون، وضعیت و تکلیف اسلام نیز مشخص نبود، خاطرنشان کرد: بیش از ٩٠ درصد خاک سوریه و ۶٠ درصد خاک عراق تحت سیطره دشمن بود و اگر هوشیاری و رهبری و همچنین شجاعت و همت مدافعین حرم در سال های گذشته نبود، اکنون نمی توانستیم سربلند باشیم و خاک سوریه را از دست می دادیم؛ تلاش دشمن در صدد حلال کردن همه حرام‌ ها و حرام کردن تمام حلال‌ ها بود.

عباسقلی زاده افزود: هدایت رهبر معظم انقلاب اسلامی بود که با تشکیل لشکر میلیونی تکلیف مسلمانان را مشخص کرد و توانست کدخدای دهکده جهانی را سر جایش بنشاند و در حال حاضر این شهدا هستند که مدیون ولایت هستند. اگر نام شهدا به شهدا گفته می شود به برکت تبعیت از ولایت فقیه است.

 

 


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=70814

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.